Boy 190 kilo 60

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mmehhmet98 tarafından 4 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mmehhmet98

mmehhmet98 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara-Konya
    Beyler simdi durum boyle ben kas olarak kilo almak isttemiyorum sadece giydigim gomlegin ici dolsun yeter yag olarak aliyim ben gunluk 4000 kalorilik bi diyet yalarsam bu mumkun mu ve karb agirlikli mi beslenmeliyim son olarak yaglarin vucuda esit dagilmasi icin ne yapabilirim yani gobekte toplanmasin
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Eylül 2014 ---
    diyet yalarsam yazmisim yaparsam olcakti pardon :)

2. harun kısa

harun kısa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Çok tutarsız düşünüyosun bence. Birincisi vücuda eşit dağılması için spor yapmaya başlamalısın. Hem vücuda eşit olarak dağılması hem yağın sadece göbekte toplanması mümkün değil. Yapan gereken şey düzenli spor. Spor olmazsa yediğin 4000 kalori zaten vücuduna yerleşmeden dışarı atılacak. Hiçbir yararı olmayacak. Boşuna masraf. Giydiğin gömleğin içini doldurmanın en iyi yolu düzenli spordur. Spora başla 2-3 hafta sonra gelişmeyi göreceksin kardeşim. Ayrıca spor ile birlikte yediğin besinler çok önemli. Bununla ilgili olarak Whey protein ve Kasein protenin ne zaman tüketileceğini forumda araştırarak bulabilirsin. Tek başına karbonhidrat işe yaramaz.

3. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Şimdi yapacagın olay hem mantıklı degıl hem saglıksız bellı metabolizman cok hızlı ben 195 im 96 kiloyum yağ olarak sırıtmıyorum ve her ay üstüne ekliyorum bunun...

4000 Kalorilik beslen ona lafım yok ama beslenmen mantıklı olsun sabah kahvaltısında yulaf ye mesela bol bol bulgur ye tavuk gögsü ye hergün 1 litre süt iç (fazla değil ben 1 seneden fazladır içiyorum) protein tozu kullan parasal durumun iyiyse kepekjli makarna ye bol bol omlet tir falan böyle beslen yani birde body buıldıng yap tam olur :)

Sayfayı Paylaş