boy 182 kilo 135 yaş 18

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve qwqw1234 tarafından 27 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. qwqw1234

qwqw1234 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese selam bnm birkaç sorum olacak

1.bir insan günde hiç spor yakmadan kaç kalori harcar.mesela ben sabahları 2 dilim kaşar 2 dilim çavdar ekm.domates salatalık yiyorum saat 8 gibi.öglen 12 gibi 1 adet meyva yiyorum.saat 3 gibide 1 porsiyon tavuk şiş yanında bulgur pilavı 2 kaşık ekmeksiz veya 1 ufak kutu ton balıgı yanında yogurt yiyorum.aksam ise büyük kaseye light süt ve kıtır yiyorum diyet olanlarından.aksam saat 8 de ise yarım saat koşu yarın saat bisiklet kesin yapıyorm.bunun yanında hafif agırlıklarla body ykleniorum.

acaba ben ilk once hiç agırlık altına girmesem 2-3 ay boyunca sırf koşu vs. yapsam kilo versem sonra agılrlıga girsemmi daha iyi olur yoksa bu antremanı body yaparakmı devam ettireyim.

2. bir sorumda mekik hareketi ile ilgili.spor salonu hocam beni mekik cekerken herzaman uyarır ve cektirmez.cunku mekik ona göre göbegi kucultmezmiş ama bana alt mide yaptırıyor anlamadım gitti.

yani diyecegim şu ben kilo verecegim artık ne olursa olsun.ama kilo verirkende aynı zamanda kas kütlem olsun istiyorum.yani etrafımda cok insan var 20-30 kilo verdiler zamanında fakat denize girdigimizde göbeek porsuk porsuk memeler sarkmıs 70 yasındaki teyzeler gibiydiler.ben 130'dan 90 'a düştügümde istiyorumki hiç kilo vermiş bi insan gibi gözükmeyeyimde aylardır body yapan birisi olarak gözükeyim nasıl olur sizce.ha birde spor hocam sen kilo ver 1 ay küre sokarız seni dedi 1 aydan bişey olmaz dedi ne kadar dogrudur.

tavsiyelerinizi bekliyorum yoldaşlar

bench_Oweightlifterdumbelllls

2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.910
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Londra
    Forumu araştırmalısınız.
    Bütün sorularınızın cevapları forumda çeşitli başlıklar altında mevcut.
    Arama motoruna "kilo verme", "kalori", "günlük kalori", "mekik" vb.. gibi kelimeleri yazarak aratırsanız hem oldukça bilinçlenirsiniz, hem de sorularınızın cevaplarını almış olursunuz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş