1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Boy:180 Kilo:80

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve _6thsense_ tarafından 3 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. _6thsense_

_6thsense_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar ilkönce cok kafam karıstıgını belirtmek istiyorum.Ben 93 Kiloydum.Bb ye baslayalı 3 ay oldu ve bu 3 ayda 13 kilo verdim Suan kilom 80 Gördüğünüz gibi vücut yağlı.Benim amacım Vücut geliştirmek.Salondaki hocam artık kilo vermeyi durdurmamı ve cardioyu bırakmamı agırlıga yüklenmemi söylüyo.Bu göbek kalır mı yoksa yer hareketleri ve agırlık calısmasıyla falan düzlesirmi vücudum toparlanır mı? ne yapmalıyım ?

2. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Sende benim gibi yap bence bende yağlıyım şu an ve yaza kadar da yağlanacağım büyük ihtimalle, kışın hacim kazanma zamanı yaza doğru yakarsın yağları ben öyle ypcm şahsen..

_6thsense_ bunu beğendi.
  3. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    3 ay boyunca agırlık kaldırmdan yağ yakmaya calısman hata zaten

coktan temel makina ve agırlıklara girmiş olmalı vücudu üçgensel hale getirmeliydim başta hata yapmışsın başlaman lazım agırlıklara agırlık çalışmasından sonra cardio yaparsan zaten vücut yağ yakar daha hızlı

çatı oluşmadan hacim e gidilmez ilk önce çatı oluşacak özellikle kanat omuz simdiden basarılar dilerim

_6thsense_ bunu beğendi.
  4. victor1

victor1 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknik SErvis Experi
    Yer:
    istanbul- BAYRAMPAŞA
    o gobek zamanla gıder. ağırlık için biraz geç kalındığı doğru. kılo vermeyı iyi başarmışsın sıra hatlarını belırgınleştırmekte sanırım..

_6thsense_ bunu beğendi.
  5. DuE

DuE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3ay da o kdar kiloyu nasl werdn acaba bnmde iyi bir diyet programına ihtyyacım war yaklaşık olarak 8 kilo wermem gerkeior acil :)

Sayfayı Paylaş