Boy 178, kilo76 yeni baslayacagım ne yapmalıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve xiksx tarafından 17 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xiksx

xiksx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar ben bugun spor salonuna yazılcam.yas 18 boy 178 kilo 76 omuzlar normal yasıtlarımnkinden daha geniş genetik babamın falanda öyle.ancak bundan 7 ay once 90kılo cıvarıydım yemekten keserek brazda hareketi artırarak bu kiloya dustum.Simdi ben kardio yapıp 3 kilo daha vermeyi 73e dusmeyı sonra vucut calısmaya baslamayı dusunuyorum.Ama yınede fikrinizi almak istedim.Ne yapmalıyım?bench_O

2. Özgür2011

Özgür2011 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım bende yeniyim ama bence yavaş yavaş body'e başla , kendine çok yüklenmeden body + kardiyo daha iyi olur derim ben.

3. Body.

Body. Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    90 kilodan düşmen çok iyi olmuş güzel bi başarı şu an çok fazla yağ veya göbek gibi bi sorununun olduğunu sanmıyorum, öyle kardiyo ile önce 3 kilo veriyim falan düşünme, sana salonda zaten önce adaptasyon yazıcaklar 1 hafta yada 10 gün yada biraz daha fazla olabiliyo, ondan sonrada ilk 1 ay programına geçiceksin. Adaptasyonundada ondan sonra yazılacak olan programdada yeteri kadar kardiyo olur zaten onun için önce kardiyoyla 3 kilo yakıyım sonra başlıyım gibi bi düşüncen olmasın çünkü yakıcaksında kasda yapıcaksında aynı anda :)

Sayfayı Paylaş