Boy 1.82 CM Kilo 100 :(

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve 6Pack4Peace tarafından 19 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. 6Pack4Peace

6Pack4Peace Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar 1.80 Kiloluyum 100 Kiloyum ama artık kafama dank etti hayatım boyunca hiç kız arkadaşım olmadı.bende ilk adım olarak ne yapayım size bunu danışmak için geldim ilk önce yağ yakıcı supplement araştırdım ve şu an internetten fiyat performans açısından en iyisi MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite gördüm ilk olarak aletli fittness boşu bandı falan yapmayı düşünüyorum lütfen ne fikriniz varsa söyleyin çünkü artık çok sıkıldım bu yalnızlıktan !

2. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Merhaba bu sporda yenimisiniz daha önce hiç spor yaptınız mı bilgi düzeyiniz ne derece bilmiyorum ama eğer daha önce hiç spor yapmadıysanız ve bu spordada yeniyseniz yağ yakıcı, su atıcı vs. gibi supplementler için daha çok çok erken çünkü önemli olan beslenmedir yağsız yemeye çalışıcaksınız yağ ihtiyacınızı kaliteli yağlardan fındık badem ceviz vs. gibi kaliteli yağlardan karşılayacaksınız.. Ben kilo alımı konusuna daha çok yatkınım yani kilo verme konusunda yeteri kadar bilgim yok ama bol bol araştırıcaksınız forumu iyice okuyun cardio nedir nasıl yapılır beslenme nasıl olmalıdır ama en özet olarak söyleyebileceğim şey yağ yakıcı gibi şeyler almanıza şu anlık gerek yok diyorum benim fikrim bu yönde..

6Pack4Peace bunu beğendi.
  3. 6Pack4Peace

6Pack4Peace Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Cevabınız için teşekkür ederim.kilom fazlao lduğu için hiç kilo alma işlemine girmeyeyim bu arada daha önce hiç spor yapmadım fakat beslenme programına ihtiyacım var babamda sporcu ama o bana kıyamıyor liste yazsada pek diyet listesi değil bu arada imzanızı beğendim izninizle bende kullanıyorum :)

4. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Rica ederim :) Kilo alma işini söylememin sebebi yani ben kilo verdirme yağ yakımından çok aşırı anlamam sadece kendime yeticek kadar bilirim yani size yanlış bilgi vermemek adına öyle söyledim..İmzayı kullanabilirsin sorun değil.. :) Ayrıca kıyamıyor falan pek anlamadım savaşa göndermiyorlarya alt tarafı kilo verdirticekler senin daha sağlıklı bir yapıya hayata kavuşman için :) Eğer program arıyorsan forumda beslenme günlükleri var yağ yakmaya çalışanlar kilo vermeye çalışanlar onları incele bi göz gezdir derim..

5. 6Pack4Peace

6Pack4Peace Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    ilginiz için bir daha teşekkür ederim :) kıyamıyor derken babama bana hard bir program yaz yemiyeyim diyorum tamam diyor sonra listede tek bir şey yazıyor kocaman bir şekilde EKMEĞİ BIRAK ! :)

6. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Ekmek konusunda hangi ekmeğin yenilmesi gerektiği ne kadar yenilmesi gerektiği falan farklı seçenekler var bunu konuları okudukça görebilirsin ..

7. Tevfik Erzon

Tevfik Erzon Üye

Beğenileri:
    704
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    HomeGym
    Aldığından daha fazla kalori harca, temiz beslen, sık beslen. Temel 3 prensip bu, Yarın supplement bulamazsanız tekrar mı 100 kg olacaksınız? Temiz beslenme alışkanlığı edinirseniz, egzersiz sizin için bir rutin haline gelirse ve metabolik açıdan hızlanırsanız hiçbir şey sizi şişmanlatamaz.

SoldiersOfGod ve 6Pack4Peace bunu beğendi.
  8. 6Pack4Peace

6Pack4Peace Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bunları birlikte aşacağız :)
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Ağustos 2014 ---
    benim amacım hop diye 30 kilo vermek değil 3 kilo yağ verdiysem 2 kilosu 1.5 kilosu kas'a dönüşsün

9. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş