Boy: 1.76 Kilo: 77 | Başlangıç Durumum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve futureguy tarafından 23 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. futureguy

futureguy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba, 22 yaşındayım, adım Artun. bu bodyforumtr'ye ilk mesajımdır. Forumu çok beğendim ve her başlığında geziniyorum daha çok bilgilenmek için.

Arkadaşlar iki-üç haftadır mekik çekiyorum. Ekmeği, şekeri, tuzu ve yağı iyice çıkardım hayatımdan. Beslenmeme dikkat ettiğimi söyleyebilirim.

Geniş ve uzun bir gövdeye sahibim vücuduma orantı olarak ve bunu bozan tek şey göbeğim. Göbeğimi eritmek için gereken her şeyi yapıyorum. Aşçı bir annenin çocuğuyum ayrıca, anlayabilirsiniz ki yemek yemek benim için bir sanat haline geldi; ama artık iradesizlikten sıkıldım. Her ne ise. Günlük yürüyüşümü mutlaka bin adımı geçmek şartıyla yapıyorum. Yani yürümediğim hiçbir gün yok. İmkânım doğrultusunda yürüyorum hep. Ekmeği de ortadan kaldırınca, göbeğimde ufak değişiklikler görmeye başladım.

Sizden ricam, biraz sonra koyacağım fotoğraflara binaen bana yorumlarınızı yapmanız. Genetiğim hakkındaki düşünceleriniz, tahmini ne kadar sürede sonuç alırım salona yazıldıktan sonra uygun bir program ve diyetle? gibi sorularıma cevap olarak yorumlarınızı müthiş bir keyifle dikkate alacağım. Göbeği eritip biraz daha kilo verdikten sonra yaz başına doğru salona yazılmayı düşünüyorum.

Göbek eritme işlemi bittikten sonra yazın başına doğru salona yazılacağım ve o zaman supplement destekli bir program bekliyorum. Şimdi fotoğraflarıma bakalım:

Vücudum biraz orantısız çıkmış, dengesiz ve yanlış durmuşum ama gene de fikir verebilir. 2-3 haftadır da şınav çekiyorum bol bol. Ayrıca hızlı kilo verip, hızlı kas yapabilen bir vücuda sahibim.

Vücudum bel kenarlarımdaki yağlar olmasa tam anlamıyla üçgen olabiliyor; ama işte irade...

Evet, bu da sırtım. Omuz gamzelerimi kıskanmanız için ayrı bir başlık açmam gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca bel gamzelerim de birkaç kilo sonra ortaya çıkıyor. Şu anda da var; ama fotoğrafta pek belli olmuyor. (Kendimi hoş hissetmek için muhabbetini yaptığım ufak bir konu, umarım şımarıklık olarak adlandırılmaz. Leş bir vücuda sahibim en temelinde:)

Şimdi de yandan bir görüntü sunacağım, sunarken utanacağım.

Son zamanlarda daha fazla kilo aldım ve sarkmalar başlamıştı. Gene 2-3 hafta içerisinde çok eminim ki az biraz bir incelme oldu, gayet sıkı çalıştım. Daha önceki kilom "yapılı bir vücut" gibi gösteriyordu çıplakken. Şimdiki vücudum sadece kıyafet altında yapılı görünüyor.

İşte bu kadar. Ben ve başlangıcım. Sıkı çalışıyorum göbek için. Mekiğimi aksatmıyorum. Lütfen yorumlarınızı genetiğimle ilgili yapmaya da özen gösterin; çünkü yeni başlıyorum ve beni bilgilendirebilecek her yazıyı bir aç gibi okumak istiyorum.

Boy 1.76 kilo 77-78

Hepinize teşekkür ediyorum, yorumlarınızı dört gözle bekliyorum.

2. futureguy

futureguy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok ilginç. Kimse bir yorumda bulunmuyor. Hadi arkadaşlar, bıktım bakmaktan.

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Vücut yağ oranı yüksek.Yürüyüş dışında cardio çeşitliliği eklenerek daha hızlı kilo verilebilir , beslenme programınız olmalı , salona ne kadar erken giderseniz o kadar daha hızlı ilerlersiniz çünkü bilen bir antrenör ile ama evde sadece mekik çekerek sadece karın kaslarınızın gelişimini sağlarsınız.Evde yapılabilicek bir vücut ağırlığıyla oluşan program bulun veya kendiniz oluşturmaya kalkın.Başta haftada bölgelerin temel hareketlerinden oluşsun , mesela şöyle olabilir Squat , Bench Dips , Şınav , Barfiks(Biceps) , Mekik , Barfiks(Sırt) hepsi bölgeleri çalıştıran compoud hareketler olduğu için yararlı olur haftada 3 gün 3 set max tekrar halinde uygulanabilir.Birde cardioyu eksiltmezseniz kolay form alır vücut zamanla tabi.

futureguy bunu beğendi.
  4. Fake52

Fake52 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    spor salonunda göbeği eritmeyi düşünsen daha hızlı sonuç alırsın benim arkadaşlarım arasında 7 ayda 50 kilo veren spor salonunda ama azimli yediğine dikkat etti cardiosunu sağlam yaptı spor salonu için yazı bekleme derim çok aşırı birşey yok zaten.

futureguy bunu beğendi.
  5. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    gamze mevzusu garibime gitti kafa_

bi spor salonuna yazılıp düzenli cardio ve düzenli beslenmeyle daha çabuk kilo verebilirsiniz.ayrıca cardio yaparken yavaştan da ağırlık antrenmanlarına başlarsanız 5-6 ay sonra "tüh keşke ağırlık da çalışsaymışım gitti onca zaman" demezsiniz.

futureguy bunu beğendi.
  6. futureguy

futureguy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ediyorum. En kısa zamanda bir salona başlayacağım.

7. bedo123

bedo123 Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    cevap

mekiğin etkisinin crunchtan daha az olduğu 2011 de kanıtlanmıştır mekikle hiç bir yere gidemezsin hocam en iyisi spor salonuna yazıl protein diyeti uygula vazgeçme iyi sonuçlar alacaksın göbeğin erimesi 3 4 ay en fazla 6 ayı alacaktır bir yere gelemememin nedeni vücudun her yeri büyümelidir sen şmdi mekik çekerek karını eritirsin ama o eriyen yağlar göğüs bel bacak çalışmadığı için orda toplanabilir

futureguy bunu beğendi.
  8. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    Moralini bozmak istemem ama yolun biraz uzun gibi gözüküyor

9. futureguy

futureguy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pek yılmayacağım. Yağ oranımı düşüreceğim yazdan önce, yaz başında da sıfırdan başlayacağım. Zaman sorun değil. Azim ve istek çok.

10. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    o zaman sorun yok önemli olan azim inş. istediğin vücuda sahip olursun

Sayfayı Paylaş