1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

boy :1.70 kilo : 65 düzensiz çalısma

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve rei tarafından 2 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaslar yaşım 19 sporu yazdan önce 3 ay yaptım ama yazın tembellik edip hiç yapmadım okulumun açılmasıyla beraber 1 aydır tkrr düzenli haftada 4 gün agırlık artı kardio geriye kalan 3 günde sadece kardio yapıorum
    yorumlarınızı bekliyorum bu arada geçen sene toplamda 3 aydan fazla yaptım aslında ama ilk zamanlar çok saçma ve bilinçsizce yaptım kafama göre programsız bi sekilde yeni yeni düzenli olarak ve bilinçli çalısıyorum

Ekli Dosyalar:

2. raistilin

raistilin Guest

Göğüs hiç yok , karında da bi şey yok, kolda da var diyemem. Karnın tam yağlanma dönemine giriyo yaşın genç. Sakın kesme antremanları full devam iyi bi vücudun olabilir yapın çok müsait.

3. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Hatanı sende biliyorsun zaten. Düzenli çalışmak, iyi beslenmek ve dinlenmek şart. Daha yolun başındasın. Haliyle bölgelerinin çoğu zayıf. Düzenli 3 ay daha çalış; o zaman çok yol acağını tahmin ediyorum. Ara verdiğine göre adaptasyonu tam sağlayamamışsın. Aslında bu sporda adaptasyonu yine sağlayamassan birkaç ay sonra tekrar bırakırsın. Bu birazda uzun vadede ideallere bağlı. Yani göbeği eriteyim yeter deyip de göbek erimeyince salonu terkedenler gibi olma. Başarılar dilerim....

rei bunu beğendi.
  4. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    yok fazla göbek yok zaten karnımda yag var o kadar yani çıkıntı yok mide kısmında. hırslıyım bu sene epey sene sonuna kadar iyi bi vücut yapıcam:)

5. mahir07

mahir07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    bence bi alt yapı hafif var gibi gördüm yani aşırı yağlı deilsin ama yağın , göğüs kol ve midedeki dağılımı ii sayılır o yüzden sıkı bi çalışmayla 4 -5 ayda toparlarsın diye düşünüyorum..

rei bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş