Boxta kariyer yapmak

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve steve fox tarafından 11 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    zaten prof boksörlük düşünmüyorum şuanda kesinlikle.benim şuandaki amacım amatör boksta büyük başarılara imza atmak.eğer başarabilirsem milli boksör olurum ülkemizi temsil etmek isterim.amatör boksta kazandığım madalyalar benim için yeterlidir gurur verici bir şey zaten.eğer nasip olursa olimpiyatlara kadar giderim tek yapmam gereken antrenman aksatmamak çalışmak çalışmak çalışmak.

2. reddi

reddi Yeni Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    futbolcu olmak için giydiğimiz formanın parası kulübün kirası benim üzerime düşen parayı aidatı verdim şundan dolayı olmadı ailemizin yedi sekiz yaşlarında beni izmirde oturuyorum Altaya,Karşıyakaya altyapıya vermesi gerekiyordu ve kesinlikle okuyup antremanlara devam etmek gerekir 1989 Yeni Asır gazetesinde Karşıyakanın Başkanı telefondaki sorulara cevap vercekmiş haberi vardı aradım başkanla konuştum ben iyi top oynuyorum sizin kulüpte oynarım git kulübe denesinler dedi kulübe gittim sadece hizmetli biri vardı antrönör yok benden haberi yok ciddiye alınmadım denenmedim dahi .

kicxboksta profosyonel olma gibi bir çalışmam vede düşüncem yok daha önceki yazılarımdada belirttim imkan ve zaman ben cnc dik işlem merkezi ustasıyım bizim meslekte bol mesai istiyorlar birde gece vardiyası var vücut geliştirmeyi sürekli yapamadım çeşitli nedenlerden vede bir dönem kicxbok yaptığımdan .
    sağ ayahımdaki baş parmaktan 3 ay önce küçük bir cerrahi operasyon geçirdim tırnahım çekildi tırnahım çıkasıya kadar vücut geliştirme kondüsyon sonra tekrar kickboxs.

vücut geliştirme yarışmasına girecek kadar iyi değilim amacım kollarımın 45cm olması kaslı olayım derdinde değilim sağlıklı bir vücudumun olması sağlımın yerinde olması benim için önemli.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:30 ----------

inşallah başarirsin sende potensiyel var konuyu iyi anliyorsun
    ne yapman gerektiğini biliyorsun çalişmalarina devam et kendini aş
    boksta oluruna birak amötörlükle yetinme profosyonellikse ol amerikaya gitmen gerekirse git .

Son düzenleme: 14 Mayıs 2012
    vücutcuu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş