box ile ilgili

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve steve fox tarafından 11 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. steve fox

steve fox Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba foruma yeni üye oldum ilk konu açışım yaşım 15 box ile ilgili bir kaç sorum var. sizlere :D
    şimdi ben 6- aydır falan evde dumbellerle çalışıyorum kaslarımda gözle görülür gelişme oldu.
    ben boxu sadece öylesinde spor için deil meslek haline getirmek istiyorum ama okul yüzünden salona falan gidemiyorum evde kendi imkanlarımla nasıl çalışabilirim kum torbası ve 2 tane 5kglik dumbellim var yardımcı olan abilere şimdiden teşekkürler.:D
    not:azimliyimbench_O ve amacım sınıftaki yaşıtlarımı dövmek deil meslek haline getirmek.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:08 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:03 ----------

neden kimse cevap vermiyor

2. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bak kardeşim. evde kendin kum torbasıyla çalışarak kendi kendini sakatlarsın.onun için 2veya3ay boksa git sonra kum torbasıyla çalış derim. senin için daha iyi olur.yani vuruşu bilmeden kafana göre vuramazsın kum torbasına neden dersen yanlış vura vura hata yaparsın sonra boksa yazıldıgında dogru yumrukları atmak zor gelir bilmem anlatabildimmi.:D

3. steve fox

steve fox Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın galiba :D

4. zrb20

zrb20 Üye

Beğenileri:
    219
    Ödül Puanları:
    53
    Herşey bir bilenle yapilmalidir... çirak olacan ,kalfa olacan sonra usta,, kolay gelsin

5. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Boksu öğrenmen için birinden eğitim alman gereklidir.Boksör olabilmen içinde.Ama dostum kum torbasında çalışma işi için arkadaş yazmış aslında o kadar değil internet üzerinden Düz Yumruk atmayı araştırıp öğrenirsen 10 kez felan izlersen videoyu anlıyabilirsin belki ben salonda öğrendim ama o videolarıda izlemiştim önceden yararı olmuştu kum torbasına gelince eline bandajını sardıkdan sonra , kum torbasına öğrendiğin vuruşu yaparak çalışabilirsin.

6. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    arkadaşım sana tavsiyem kum torbası al bandajınıda al www.uzmantv.com gir orda dövüş sporlarına girdikten sonra vuruşları güzel bir şekilde ögretiyor ordan ögrenebilirsin istedigin dövüş sporu var:D
    bench_O

---------- Post added at 18:36 ---------- Previous post was at 18:33 ----------

http://www.uzmantv.com/aparkat-nasil-vurulur

7. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    Tabi ki bilen birisi öğretse daha iyi olur ama herhangi bir sakatlık yaşayacağını sanmam.
    Güzelce ısınıp ve eğer düzgün yumruk atmayı biliyorsa sakatlık veya başka sorun çıkacağını sanmam.
    Videolara bakmasak daha iyi olur herkesin bir dövüş tarzı vardır kimi düz yumruk atar kimi yandan vurur filan.

8. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Videolara bakıcaksınız dövüş tarzı öğretmiyorlar.Düz yumruk , kroşe , dirsek , diz , tekme vuruşlarının tekniklerini gösteriyorlar.Teknikleri öğrendikden sonra kombinasyonu kendin oluşturursun.

9. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    Eve bunu demek istiyorum ama eğer zaten tekniğini biliyorsa bakmasına bile gerek yok.

10. mF

mF Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşım bende bu işte yeniyim ama bence ınternetten bakarak bıseyler ogrenıblırsın . uzmantv bu konuda gercekten cok ıyı :)

11. steve fox

steve fox Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler herkese inşallah iyi bir boksör olurum :D

Sayfayı Paylaş