1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

BOSNAK resim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve BOSNAK tarafından 4 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    gerçekten çok yerinde yorumlar yapmışsınız..yorumdan ziyade gerçekleri yansıtmışsınız.. askerden önceki çalıştığım salonun sahibi eski türkiye şampiyolarından ve balkan şampiyonluğu dereceleri felan vardı ama pasif bir sporcuydu yani sporu bırakmıştı..bana ; vücudun hacime çok elverişli zaten askere gidecen hacim çalışmalarına ağırlık ver derdi..geldiğinde definasyona yönelik çalışmalar yaparsın felan demişti şimdiki aklım olsaydı dediklerini uygulamazdım:)gerçekten normalde çok fazla diet yapmazdım.. şu 1-2 aydır hayatımda ki en katı dieti uyguluyorum..suanki çalıştığım salonun sahibi 2008 70kg türkiye sampiyonu 2008 balkan 2.si milli sporcu
    daha öncede birçok şampiyonlukları var ve ilerisi için hazırlanıyor..bulk halinde bile definasyonlu gibi çok iyi bir sporcu onun telkinleri kafama yattı definasyona girmem gerektiğini sürekli söylüyordu gerçi bende farkındaydım ama işte...bu kışa onla çalışmaya baslıyacam önümüzde ki yaz değilde ondan sonraki yaza podyum havasını teneffüs edebilmek için (ciddi anlamda değil ama) onunla hazırlanmayı düşünüyorum şimdiki halim 99,5 kiloya düştüm ve bel:94 ...

karasan bir yazısında o bel 90ın altına çok rahat düşer demişti..
    gerçekten 80 e bile düşebilecek bir kapasite varmış:D
    çünkü 94 cm de bile hala şekil yok ve fazlalıklar var bu dezavantajıda avantaja çevirmeyi düşünüyorum:) ...

ayrıca 4 gün on 1gün of şeklinde çalışıyorum
    ağırlık-cardio-ağırlık-cardio-dinlenme şeklinde antreman yapıyorum

beslenmem ; 400gr tavuk ,2*160gr = 200gr balık(dardanel ton) ,yarım lt. süt , 10 yumurta , 100gr yulaf ,50gr badem-fındık , muz-üzüm ,

protein+creatin+gh max+ glutamin (yeni bitti) +cinko+ polen +

yağ seker tuz = 0

2. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    yeniler

şuan 98,5-98 kgyim yaklaşık 3ayda 5kilo verdim bel 96 dan 93 e düştü ..sırt pozunda ısığı yakalayamadık ama olsun ekleyim dedim onuda

Ekli Dosyalar:

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    fotolar genelde küçük gösterir..bu küçük görünen halinse kütlen gayet iyi..ayrıca arka omuzlar genelde eksiktir amatör vg.cilerde sen bu açığı kapatmışsın..ama biraz daha özenirsen çok daha iyi olacaktır arka omuzlar..tebrikler..

son olarak bir kanat açış pozuda görmek isteriz ;)

BOSNAK bunu beğendi.
  4. jön türk

jön türk Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    derin kalın gözüküyor,omuzlar lif lif olmuş tebrikler ama biraz üst göğüs eksik sanki :)

BOSNAK bunu beğendi.
  5. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    kollarda eksik vucudun yanında kendini belli ediyor.ayrıca kanat pozunu bende gormek sıterım.gogus bölgesi bence oldukça iyileşmiş.

BOSNAK bunu beğendi.
  6. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bosnak bu halde bile kendini belli eden bir omuz-göğüs-kola sahipsin. Trapezler çok değil ama iyi gelişmiş, omuz ve göğüsle birleşerek güzel bir görüntü oluşturmuş. Görüntüyü kalın bel ve yağlanman bozuyor. Amma herkesin dediği gibi güzel yağlanmışsın, vücut yapından genetiğinden besbelli. O derinin altında çok şey var belli ama o kaslar kendini gösteremiyor.

Bu vücut definasyon ister, bizde ne zaman yaparsan define halini görmek isteriz.

En geç seneye defineni göster bize :D bakalım ne hazinelerin varmış.

Kolay gelsin.

BOSNAK bunu beğendi.
  7. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    gelisme guzel bence bosnak
    gogus cok iyi olmus maasallah

BOSNAK bunu beğendi.
  8. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    diez ; çoğu kişi fotolarda daha küçük çıkıyor gerçekten.. fotoları telefonla çektik ışığı ayarlayamadık b.sayara atınca foto büyüdü ve ayrıntılar biraz gitti telefonda çok çok daha güzel görünüyordu..arka omuz sadece 2aydır çalışıyorum biraz üstüne düşersem çabuk cevap veriyor...

jöntürk evet derim kalın ve üst göğüsümde eksiklik var 2aydır üst göğüse yönelik çalışıyordum ama pek cevap alamadım

guardbody aslında bicepslerim çok iyi değil ama fotolar sıcak halim..gerçi ogün kol çalışmadım ama kol çalıştığım günlerde bana da toparlanmaya başladığını hissettiriyor

evet gaddarkemal çok uzun ara vermiştim vücut daha yeni yeni adapte oldu benim hedefimde zaten bir aksilik çıkmazsa 2009 akadar 90 bel(1 senede 12cm incelmiş olacak) ve sonra yaza kadar yağ oranını iyice düşürdüğüm vücudu istediğim gibi parçalamak.. ancak 93cmde bile belimin bayağı bi yağlı olması beni sevindirmeye başladı çünkü belimde daha çok çok düşebilecek payın olması beni sevindiriyor omuz avantajımıda kullanarak bu orantıyı çok iyi yansıtacam inş. hedefim zaten önümüzdeki yazdı :)

yaklaşık 25gündür supplementlerin hepsini kestim ancak belirtmek istediğim bir husus var 2-3 aydır çok iyi besleniyorum çok iyi diyet yapıyorum ben daha önce bel alıp başını gitmesin diye ara ara diyet yapıp 105kg düşerdim hep 110 civarıydı sanki çok küçüldüm vede istediğim hatlar ortaya çıkmadı 5-6kg daha vermem lazım galiba sizce yanılıyormuyum...

9. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    diez ve guardbody

sanırım bu poz ??

Ekli Dosyalar:

10. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    umarım daha da iyi olursun

BOSNAK bunu beğendi.
  11. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    yaklasık 1senedir spor yapmıyordum malesef :(çok ciddi olmamakla beraber 1aydır haftada 3gün kısıtlı imkanlarla evde calısıyorum . .

Ekli Dosyalar:

12. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bence yenıden duzenlı olarak baslarsan 3 aya fılan toplarsın vucudu..

13. mert671

mert671 Yeni Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0
    Göğüsler iyi gözüküyor mekik hareketlerine brz önem verirsen düzenli çalışma ile toplarsın.

14. cem_846

cem_846 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    tek sorun belin incelmeye ihtiyacı var başka kusur göremedm bol şans: )

15. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    genetıgın ne demek oldugunu gosteren bır foto 1 yıldır calısmamıs bır vucut ama hala ırı
    bence spora ve beslenmene tekrar eskısı gıbı onem verırısen 3-4 aya eskı formuna kavusabılırsın

16. kemal89

kemal89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bate pita yemeyi kesmen lazım ;)

Sayfayı Paylaş