Bolo Yeung ve Kareteciler istanbulda

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Savaşcı tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    bruce lee nin en iyi arkadaşlarından ve öğrencilerinden olduğu yazıyordu vikipediada. 1938 doğumlu. Çinli Herkül..

Bu adama küçükken uyuz olurdum. Bütün filmlerde kötü adam bütün filmlerde hep dayak yer.hiç bir şey konuşmaz(kan sporunda tek söylediği kelimede beni bu taş gibi kıramayacaksındı)
    aynı zamanda 1974 karateciler istanbulda adlı bir filmdede Cüneyt arkınla oynamış.

bu adamla ilgili ve kareteciler istanbulda adlı filmle ilgili ne düşünüyorsunuz?

konu ile alakalı olmasada aşağıdaki gifide paylaşmak istiyorum izleyin bolo ve van dammı:)

Son düzenleme: 22 Ocak 2010
  2. joseph18

joseph18 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Konu açılalı biraz geçmiş ama yeni gördüm için yazıyorum ..

Bu adam çin sinemasında baya filmi olması lazım Bruce lee ile ejder kalesi filmi hele çok güzeldir.. bende sinir oluyordum aslında tipide korkunç gelir filmlerde genelde bana:D Kareteciler istanbulda filminde vücutçu halini pek göremedim ben.. Filme gelecek olursak,Bu film cüneyt Arkının en güzel filmlerinden birisidir.1974 yapımı

.ve Ayrıca şöyle birşey var adam 1938 doğumlu ama 1991 yapımı van damme ın filminde double ımpact orjinal ismi filmin baya diri vücudu var adam sağlam adam yani

Savaşcı bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş