Boksla İlgili Soru

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Haxcı tarafından 11 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Haxcı

Haxcı Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar boksta 5. antrenmanımdı bugün.Moralimi bozan bir şey var.Bir sorayım dedim.Bugün kum torbasıyla çalışırken çok çabuk yoruluyorum.Evde kendi torbamla 1 saat çalışıyordum bu kadar yorulmuyordum.Bir de antrenmanda bir tane çocuk var aynı yaştayız ama yumrukları benden daha güçlü olduğu gibi daha fazla yumruk atıyor.Daha dayanıklı.Benim omuzlarım çok yanıyor.

Bunun sebebi çocuğun eski benim yeni mi olmam boksta.Yoksa fazla mı zayıfım bu konuda.

2. Boksör41

Boksör41 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Kocaeli
    Yumrukları nefes alıp vererek atarsan daha yavaş yorulursun ve tempolu bir şekilde koşabilirsin,çabuk yorulmamak için.

3. x10.

x10. Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    yumruk atarken nefes ıs ıs ısısıs tarzın da ver. ve 3 dakika 3 set kum torbası döv set aralarında da 1dk dinlen emin ol kondisyon gelicektir

4. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Yenisin kondisyonun yok ve hamlığı atamamıssın anlasılan. Zamanla duzelicek yumrukları atarken nefes vermeyi unutma..

5. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Daha 5 antrenman olmuş en iyisi olmayı bekleme.Zaman , azim ve çalışma gerek istediğine kavuşmak için.

Sayfayı Paylaş