boks yapmama karşın gene tırsaklık korkaklık var yardım (ciddi)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kralvalue tarafından 25 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kralvalue

kralvalue Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Barista
    Yer:
    Antalya
    arkadaşlar benim şöle bi sorunum var boks yapıorum boyum 1.80 yaşım 17 biraz vücutta var hani ama mesela biri artistlendii zaman alttan alıyorum heyecanlanıyorum titriyorum yüzüm kızarıyor bu his yüzünden karşılık veremiyorum ama arkadaşlarıma göre baksan boks yapıorum yumruklarım iyi boyum uzun cılız deilim yani ama sokakta yürürkende karşıdan biri gelirken şöle bi baksa bile tırsarım kafamı deiştiririm lütfen yardım edin bu özelliği değiştirmek istiyorum yaşım 17 oldu ezilmemek istiyorum biri artistik yaptığı zaman alttan almaktan sıkıldım heyecanlanma titreme korkma bişi olma düşüncesi hissi gitse süper olucak özgüvenimmi eksik onuda bilmiyorum çoğu kişi boksa gidin geçer bu his der ama antremanlarda yaptığım müsabakalarda maçlarda bu his olmuyor çok güzel sallıyorum yumrukları yumrukta yiyorum ama antremandan çıkınca sokakta değişiyor herşey bi ara pskoloğa gitmeyi bile düşündüm ama ailemin kulağına gider ve çok para isterler diye geri çevirdim fikri olan varsa ciddi yazsın

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş