1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Boks ve vücudum görüşleriniz nelerdir?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Fearless223 tarafından 16 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Fearless223

Fearless223 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Son düzenleme: 16 Mayıs 2016
  2. mr.panıc

mr.panıc Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    kıcx boxa devam. belkı hacmın olmayabılır pek ama kondısyonun ve kas kutlelerın daha saglam ortaya cıkar. zaten en ıyı yag yakıcı hareketler ve dayanıklılıgın en ust sevıyesındekı spor kıckbox kesınlıkle bırakma

Fearless223 bunu beğendi.
  3. Fearless223

Fearless223 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    teşekkürler hacmim yok yani 4-5 ay fitness yapan biri benden hacimli duruyor o zaman kardiyo agırlıklı antreman şınav crunch lunge gibi vücut hareketlerine devam ediyim

4. Fearless223

Fearless223 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    omuz için şınav yeterlı olurmu 10 kg dambıl alıp omuz çalışmalımıyım şınav sayım 60

5. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    Sen bilirsin ağırlıksız da yapabilirsin sonuçta dayanıklılığ ihtiyacın var :) ve emin ol 4-5 ay giden kişilerin vücudu iyi olsada senin kadar dayanıklı olabilmelerinin imkanı yok :)

6. Fearless223

Fearless223 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    güzel yorumun için teşekkür ederim bir şey sorabilirimiyim profildeki fotograf senin herhalde karın için nasıl bir çalışma programın var benim karın bölgemde yağ sorunum varda tavsiyede bulunur musun?

7. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    Zayıf olduğum için düzenli çalışmasamda daha belirgindi. Ve eskidenki halimdi o :) şimdi karın için daha sık çalışıyorum ancak kilo aldığım için eskiye nazaran daha yağlı ve belirsiz. Yanı reis sende karın için istediğini yap internette veya forumda bir sürü karın egzersizi var ancak en önemlisi yağ oranı :) onun içinde dikkatli beslenmek ve kalori saymak gerekiyor yoksa çok zor :) (birazda genetiğine bağlı)

8. repab

repab Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    Ben de uzun süre boks yaptım kardeşim. Karın bölgendeki yağ oranını bir parça daha düşürdükten sonra 3x12 eğimli bir sehbada ağırlıkları göğsüne koyarak mekik çek. Ardında 3X12 leg raise yap yahut da çakı hareketini yap. Şiir gibi olursun. Zaten boks idmanların yeterince çalıştırıyor. Söylediklerim hacmini artırır karın kaslarının. Tekrardan ziyade ağırlık artırarak çalış. Ben faydasını gördüm sen de görürsün inşallah. [​IMG]

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. Fearless223

Fearless223 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    cevapladığınız için tekrar teşekkürler fitness salonuna gitmeyi çok istiyorum ama küçük bi şehirde yaşıyorum 2 tane fitness salonu var bu salonlara giden insanlara saygı duyuyorum ama arkadaşlarımın yürüyüşünden tutun vücutları simetrik olarak bozuk yani kolu aşırı büyük veya göğsü bacakları ince bu sitedeki üye vücutlar gibi değil bunun sebebi nedir ? sırf bu yüzden biraz çekiniyorum

10. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    Cehalet :D büyük ihtimal kızlar kol kası karın kası sever diyip sadece belli bölgelere çalışıyorlardır :) yoksa normal çalışıldığı taktirde orantisizlık olmaz :) olsada küçük detaylar olur. Yanı sen salonuna git :/) antrenörden programı alınca burda da paylaşırsan bilen kişiler elindnw geldiğince eksisini artısını söylerler :)

Sayfayı Paylaş