Boks turnuvasına katılacağım nasıl hazırlanmalıyım?

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve serhanceetin tarafından 29 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. serhanceetin

serhanceetin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yaklaşık 3 ay sonra bölgesel bir boks turnuvası düzenlenecek. Nasıl hazırlanabilirim? Boks lisansım var fakat şuan bölgemde boks eğitimi veren bir salon yok.
    8 kilo kadar fazlalığım var. Her ne kadar spor salonları çok pahalı olsa da paraya kıyıp gideceğim. Biraz kuvvet kazanmak ve fazlalığımı vermek için. Derece yapmak benim için çok önemli. Daha önce hiç boks maçına çıkmadım. Sadece bir kaç ay salon deneyimim oldu... Yardımlarınızı bekliyorum.
    Boy 175 Kilo 72 Yaş 16

2. Emircand62

Emircand62 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Beslenme hakkinda bol bol yumurta beyazi ye sut yogurt tuket dostum bi yerlerini sıkıcan yapcak bisey yok bir spor salonuna yazil 3 aylik 150-200 arasidir ilk 2 hafta aynada calis maketle bir arkadasla model calisirsin sonra spaninglere gecersin her ant spaning yap her ant once isin ilk 3 round golge boksu yap 2 dk sonra 3 round torba dov 2 dk sonra spaning yap kac round yapabiliyorsaniz en sonda agirlik calis varsa yoksa 3 set 30 sinav 3 set 15 barfiks artira artira yeter

Sayfayı Paylaş