Boks torbası alternatif asma yöntemleri ve punching ball standları

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve kesikparmak tarafından 19 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kesikparmak

kesikparmak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Beyler merhaba. Ben 26 yaşında gününün çoğunu işyerinde geçiren biriyim.Sporla aram eser miktardadır.Bir süre önce ayağımı kırdım o yüzden biraz spora sardırayım dedim en azından 2 3 ay,ayağım toparlansın. O yüzden evde enerjimi atmaya çalışıyorum yorgun olmadığım zamanlarda. Şınav,mekik ve 2 tane de kapı barım mevcut. Şu aralar kendimi boksa heveslendirdim.Biliyorum heves. 1 2 ay belki çalışacağım belki çalışmayacağım ama yine de kafama takıldı bir kere alacağım. Yalnız bütçemi aşmak istemiyorum.Malum ev kirası,faturalar vs derken çok fazla açılacak durumda değilim,zaten dediğim gibi geçici bir heves gibi duruyor belki 2 vurup atacağım kenara. İlk önce ucuz olduğu için kum torbasına yöneldim ancak kiracı olduğum için ve ev eski bir ev olduğu için tavanda vs herhangi bir yerde delik açma şansım olacağını sanmıyorum.Merak ettiğim nokta acaba kum torbasının üstündeki kancayı kapı barına taksam iş görür mü yoksa sağa sola kayar vs verimsiz mi olur? Zaten kapı barı olmazsa pek şansım yok gibi kum torbası bakımından.

Bunu düşününce standlara yönelme gereği duydum. Ancak boks standları çok pahalı geliyor.Aslında bir hobi için 300-400 tl çok para değil ama ısrarla söylediğim gibi bir süre sonra ona bile vurmaya üşenip kenara atacağım. Ben de dedim punching ball bakayım. Cosfer in böyle eldivenli pompalı, alttan su doldurmalı bir seti var 120 liraya.Normalde everlast ın punching ball ı çok sağlam duruyor ama pahayı olabildiğince az tutmak istediğim için elim cosfer a gidiyor. Ama sanki cosfer da böyle balon gibi duruyor. Çok yumuşak bir şeye benziyor. Bu ürünü daha önce kullanan oldu mu? Nasıl bir üründür?

Teşekkürler şimdiden yorumlarınız için.

Sayfayı Paylaş