Boks Salonu Acmak(kendime)

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Tukurukcu tarafından 24 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Tukurukcu

Tukurukcu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamün Aleyküm
    Ben boks salonundan farkli kendi calisabilecegim evimizin altinda bodrum var orayi hadim ettikten sonra orda calismak istiyorum ama nasil yapicagimi tam anlamiyla bilmiyorum sizden yardim etmenizi onerilerinizi daha once yapmis olN abilerimden yardim almak isterim
    Ornegin hangi malzemeleri almaliyim
    Kendim calisacagim icin ne gibi malzemeler alicagimi soylerseniz sevinirim

2. Emreclk52

Emreclk52 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    ne gibi malzemeler derkne mesela kendi kendine boks torbasımı yapacaksın yoksa boks torbası dumbell gibi neler alman gerektiğini mi soruyorsun

3. Tukurukcu

Tukurukcu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aynen neler almam gerektigini soruyorum

4. Emreclk52

Emreclk52 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    bence hiç denemene aynı spor salonundaki gibi verim almak istiyorsan çok para dökmen gerekecektir eğer kendi imkanlarınla yapmayacaksan

5. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Çok masraflı olur.Eğer gitmedi isen boksa git, iyi bir temel oluşturursun.(hem fiziki hem de kültürel anlamda) Daha sonra yaparsın istediğini.
    Böylece eksiğini gediğini görürsün. Neye yoğunlaşman gerektiğine karar verirsin ona göre çalışırsın.
    Bodruma gerekli malzemleri sıkıştırabilmeni geçtim, 1-2 yıllık salon parasını harcaman gerekebilir.

Bu arada açtığın başlık boks değil de bok olmuş.Konuyu açmadan önce, birisi niye bok salonu açmak ister ki, herhalde boks demek istedi falan dedim:)

6. Emreclk52

Emreclk52 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    kesinlikle sana katılıyorum birde şöyle birşey var bu senin için geçici bir heves olabilir bir zaman sonra bıkabilirsin dökeceğin paraya yazık olur birde zaten boks yaşamının bir parçası olsa bile ölene kadar bırakmayacaksan bile eğer boksla veya herhangi birşeyle profesyonel veya amatör olarak uğraşmak istiyorsan illaki o bölümün salonuna gitmek zorunda kalacaksın bilen biriyle yani boks hocasıyla konuşman gerekecek nasıl antrenman yapmalıyım nasıl beslenmeliyim vb... bence spor salonu yapmaktansa spor salonuna git ve bilen kişilerle hocalarla antrenmanlarını yap senin için daha yararlı olacaktır.

7. Tukurukcu

Tukurukcu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevaplariniz icin cok tesekkur ederim dikkate aldigini icin
    Fakat ben 5 ay boks yaptim maddi durumlar ve okul oldugu icin birakmak zorunda kaldim boksa gitmeden evde antreman yapmanin bos oldugunun farkindayin sizler gibi suan durumum az cok iyi tekrardan baslamak istiyorum boksa basliyacamda fakat gidicegim yer haftada 3 gun ben kendi kondisyonuma guvendigim icin diger gunleri bodrumda kapatmak istiyorum amacim oydu benim

8. Solak Boxer

Solak Boxer Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Valhalla
    O is hikayeeee

9. Tukurukcu

Tukurukcu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ne alaka

10. Emreclk52

Emreclk52 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    haftada üç gün hangi günler zaten normaldede haftada 3 gün çalışmalısın kondisynuma güveniyorum diye birşey olmamalı eğer kondisyonuna güveniyorsan o 3 gün çok fazla çalış olur biter zaten eğer araştırırsan ki zaten 5 ay boks yaptım diyorsun insanlar spor salonuna bir gün gelip diğer gün dinleniyorlar

Sayfayı Paylaş