Boks motivasyon

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve UZİKONİGRASSE tarafından 9 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Oncelikle herkese merhaba 17 yasindayim 7 8 yildir aralikli olarak dovus sporlariyla ugrasiyorum cok sakatlik geçirdiğim icin cook ara vermek zorunda kaldim ve 7 8 ay sonra boksa pzt gunu basladim pazartesi her sey cok guzeldi ama bugun antrenmanda hocalarim cok farkli davrandi amaclarini anlayamadim boks yapıyoruz sonucta bale degil ama davranislari sadece heves kiriyo sizce ne yapmaya çalışmışlar;
    Cok sert davranıyolar ikide bi laf atiyolar bana surekli ugrasiyolar benimle mekik cekiyoz herkese eldivenle yavasca vuruyo karnina bana geldi cikardi eldivenleri sana avans geciyom diye sinirli nefesimi kesene kadar gozlerim kararana kadar vurdu( vurmasinda sikinti yok sanki bir seyin intikamini alir gibi davranıyor)
    Boyle mi boksor olcaksin vur felan bağırıyo bana surekli millete hadi koçum hadi aslanim bana furkann vurrr lan hadi kiz gibi vuruyosun felan surekli elestirip kotuluyo ama salondakileri %80inden iyiyim 7 8 aydir sifir ant yaptim kondisyonum dusuk ona bile laf ediyo gidip ağırlık calisiyon gelmiyon felan keyfimden degil sakatlandim oda biliyo hala agrilarim var 7 8 ay önce sadece benimle ilgileniyodu hadi pasam hadi kocum felan Surekli bugun bi degisigime gitti butun hevesimi kirdi galibe on planda olmaya cok alistim?
    Sol sag sol demis ben sol sag sol sag anladim vurdum bagiriyo salakmisin birader
    3tane dedim diye sizce amaclari ne? ne yapmak istiyolar veya ben mi cok alingan davranmisim her yoruma acigim?

AliGurgan bunu beğendi.
  2. ogul1835

ogul1835 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Samimiyetinizi bilemem ama şu en sondaki salakmısın biraderi eğer hoca dediyse o hoca, hoca değil karakter bakımından yani kesinlikle daha düzgün bir yere gitmeni tavsiye ederim.

3. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    oyle cok asiri bi samimiyetimiz yok fenerbahceye veya buyuksehir beled. Gidecektim ama okul saatinde antrenmanlari var suann yakinimda ki tek salon burasi malesef

4. swcos

swcos Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Sakin bunun için bırakma daha üstune git.

Belki sana değer veriyordur bozulmaman veya disiplinli olman için daha çok baskı yapıyordur.

Unutma hepsi senin yararına olacak

Tabi eğer öyleyse

5. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Başarı yolunda böyle şeyleri takma

6. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Insallah oyledir tesekkur ederim
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Ocak 2017 ---
    Tamamdir hocam sagolun

7. swcos

swcos Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Bence sporcu da hata olsa bile eğitimcilerde bile vardir elbet. Ama en başta yetkili kesimde
    Eğitimciler kötü demiyorum eğitimcilere gerekli destek verilecek seminerler eğitimler verilecek ki oda sporcuyu egitsin.

Biz Türklerin ne farkımız vardı olimpiyat şampiyonu olamayalim? Türk çocuğunun afrikalisindan amerikalisindan ne farkı varda yapamasin?

Sence neden Türk sporcuları Almanya ya yerleşiyor?
    Amerika'ya gidiyor?

Oda adamına göre muamele yapmali,
    Hirslandiracam diye hevesini kirmamali alıngan davranabilir ogrencisi yanlış anlayabilir.

Son düzenleme: 10 Ocak 2017
    UZİKONİGRASSE bunu beğendi.
  8. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Evet anladim sonuna kadar haklisiniz :)

9. AliGurgan

AliGurgan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Bence onlarin bu tutumu sana güç versin onlar seni ezmeye çalıştıkça sen daha çok dayan 4vurma 3vurmu diyo hic muattab olma konuşma daha iyisini yapmak icin daha cok ugras açık verme ki kafayi yesinler senle ugrasmak için bence bunun sana faydasi olur kardeşim
    Yada böyle çocuk ruhlu sporcu ahlakindan uzak adamlarla uğraşma salonu değiştir
    Ama ilk şık bence en iyisi

10. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Tesekkur ederim yorumun icin dedigin gibi davraniyorum dun baya iyi davrandi 2saatlik antrenmanin 20 25dksi sadece benimle ilgilendi salonda 30 40kisi oldugu halde bende bilmiyorum degisik ruh hallerinde davraniyolar ama ben kendimden taviz vermiyorum teşekkür ederim

AliGurgan bunu beğendi.
  11. AliGurgan

AliGurgan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Benim hocam yok maca gitti elindekinin kiymetini bil :)))

12. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Ben aile ortamindaki salonlari cok seviyorum abi baba kardeş ortamini bizimkinde herkes birbirine rakip hocalar soyledigim gibi :))

13. AliGurgan

AliGurgan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Ne kadar güzel bişey:)

Sayfayı Paylaş