boks idmanımın sonunda çöken tavan

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve R10 tarafından 24 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    yaklaşık 15 dk. boyunca çalıştım, bir direkt bir kroşe şeklinde sol-sağ gard düzenli değiştirirken başıma geldi bu olay :D sol kroşemden sonra tavandan kopan zincirin sesi, ardından tavandan düşen sıva parçaları filan çok acayip bir şey :D işin komiği tavan parçalayacak kadar kuvvetli de değilim yani :D başka ilginç bir şey de tavan parçalanıp kum torbası yere düştükten sonra aklıma direkt "kum torbalarının fiyatları kaçtan başlıyor" sorusu geldi....

Ekli Dosyalar:

2. Scott Adkins

Scott Adkins Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    kum torbası fiyatıyla bağlantısını anlamadım ?

3. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    ne bileyim hacı bi an kum torbası da parçalandı zannettim :D sadece sıva,dübel, kanca inmiş meğer.

4. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    üstüne düşmemiş iyi ki :D

5. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    zincir sıyırdı, sıva düştü kafama esas ama neticede sıva yanı kaya değil o yüzden sıkıntı yok :D

6. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    resimde gördüğüm kadarıyla malzemeden kaçmışlar gibi geliyor çimentosu filan ucuz malzeme ile yapılmışsa olması normal tavan belli bir süre çeker bizim eski oturduğumuz kiralık evdede babam tavan çöker dedi 10 dk durdu durmadı tavan çöktü :D yeni ev sağlam ama bodruma koydum ben kısacası orayı işçiliği güzel bir ustaya sıvattır

7. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    vuruş gücünle alakalı değildir dostum , çelik değil mi? dübelin ? tavsiyem sana dostum oraya dübel yerine istersen bir s takabilirisn S şeklinde bir demir taktın mı duvarın içindeki demire salıncak kursan çeker

8. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    vuruş sertliği işin şakası zaten malzeme kalitesiz. o kum torbası zaten kaldırılacaktı ben vesile oldum aslında. gerek dübel gerekse kum torbasının kancası zayıf olduğundan düştü orası kesin :D

9. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    o zaman kum torbası devrilirdi tavan değil tavana bir baktır derim kum torbasınıda everlast adidas gibi bir markalı al

10. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    oglum zaten salon ya ne elleşicem çok istiyorlarsa kendileri alır bir tane. eskisi de "do smai" markaydı bu zaten yeterince açıklayıcı :D

11. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    do smai eldivenini kullandım çok dandikti adidas gibi marka al derim evin güzelmiş geniş çalışmak için çok iyi bir mekan ama sorun bence tavanda benim ürün adidas kum torbası eski evde tavanda çöktü 10 dk filan durdu bu açıklayıcıdır umarım babam çöker eski ev dedi ama dinlemedim yenisinde kurduk hiç bir sorun yok bence markayla değil sıvasında sorun var

12. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    bina kaç yıllık?zamanla sıva kum halini alıyor bu tip şeyler normal.bizde zamanında duvara raf takmak için matkapla delik açarken sincap oyuğu oluşmuştu :)

13. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    bina 15 yıllık olsa gerek. bi kum torbası parası vermem zaten biraz akrabalara yaranırsam doğum günü hediyesi olsun diye bi ihtimal o var sadece :D

14. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    binada kullanılan malzemeler kaliteliyse rutubet yapma oranı çok düşük evin dış görünüşü güzeldir ama içi nasıl acaba

Sayfayı Paylaş