Boks için ağırlık- fizik idmani

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Must060 tarafından 23 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Must060

Must060 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sa abilerim haftada uç gün boks için kuvvet dayanıklılık programı yazar misiniz.

2. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Böyle konuları araştırmanız güzel.boksör arkadaşları ben de bwkliyorum

3. Emrecan Dönmez

Emrecan Dönmez Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Ben boksör değilim bir kickboxerim ama kuvvet antremanları uzun süreli oluyor yapmayı dusunuyorum ilerde ama yaklaşık 1bucuk yıldan sonra ağırlıkları ciddi bir şekilde arttırmaya başlıyorsunuz dayanıklılık derseniz ise onun için iyi beslenin antrenman olmadığı günlerdede street workout tavsiye edebilirim başlarda zorlar ama alışırsanız çok iyi ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Ağırlık çalışması kuvvet antremanı dışında önermem ama sizin taktiğinize bağlı mesala yumruklardan çok iyi kacamıyor kafa dışında çok darbe yiyorsanız kas oluşturmanız yararlı lakin yumruklardan rahat kaçıp hemen ardından siz atağa geciyorsaniz kaslarınız sizi yavaşlatır tamam daha sert vurursunuz ama unutmayın hızlı olan kazanır

4. Must060

Must060 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kardeş yanlışın var bodu frlan değil boks için ağırlık antrenmanı yavaslatmas kuvvetlendirir

5. Emrecan Dönmez

Emrecan Dönmez Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Az tekrar çok ağırlık evet ama normal bb şişirir 43-44 cm lik bir kolla 35--36 cm lik bir kolun hızıda kuvvetidi farklıdır ornegin sana bi direk geldi sen bundan u slip ile kaçıp karaciğer + kroşe vurabilirsen zaten adam sersemler gerisi kolay ama sen o 43 cm lik kolu kaldırana kadar adam gardını alabilir vurabilirsen bi tık daha sert olur ama hız daha önemlidir açıkları yakaladığın gibi o açığı kapamadan sen onun bu hatasını değerlendirmen gerekir

6. Solak Boxer

Solak Boxer Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Valhalla
    Ben boksorum 5x5 program yap dayaninlilik ve guc icin googledan bakabilirsin 5x5e

7. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    aynen bende 5x5 kuvvet programı uyguluyorum bench deadlift squat overheed barfiks dips şınav benim programımda sade bunlar var bi yere gidiceksem full body pump yaparım.

Sayfayı Paylaş