Boks antremanı sonrası Süpplement kullanımı doğru olur mu?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve worldwideweb tarafından 11 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. worldwideweb

worldwideweb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben beslenmesine pek dikkat eden biri değilim ve genel olarak etcil biriyim fakat kolesterolümde var.. Ben günde 2 ögün beslenen biriyim. Beslenme saatleri öğlen 12, akşam 5. Pek doğru değil ama böyle basladı böyle gidiyo.. Zaman meyve ve taze sıkılmış meyve sularından içiyorum.

Antremanı sabahları yapıyorum. Senelerden beri sabahları kahvaltı yapmadığımdan sabah yeme alışkanlığım yok, yiyince miğdem bulanıyor. Bildiğiniz üzere boks antremanları baya sert ve yorucu geçiyor. Ben Antremana başlamadan önce 0.5 su, antreman sırasında powerade ve antreman bittiği zamanda çikolata yiyorum. Hocam Yulaf yememi yani karbonhidrat almamı istiyor. Bende Antremandan önce karbonhidrat tozu. Antremandan sonrada 1 ölçek (20gr) kadarda protein tozu icsem mantıklı olur mu?

Hiç bu işlere girmeyip, doğal besinler için kendimi zorlayayım mı?

2. worldwideweb

worldwideweb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    boks antranörüm ve fitnes antranörüyle ayrı ayrı görüşüp, durumumdan beslenme düzenimden bahsettim. İkiside Antremandan sonra içmemi kesinlikle tavsiye ettiler. Antremandan sonra 1 ölçek protein tozu içeceğim.

Sayfayı Paylaş