Boksörler Bi Bakın Hani :D

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve lonely2 tarafından 21 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. lonely2

lonely2 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Slm beyler yas 18
    12. sınıfa gidiyorum.okul dershane nedeniyle boksu bıraktım.Bırakırken cok üzüldüm
    ama yapcakda bise yok.boks yapmayı seviyorum.Diyorum en azından bi kum torbası
    alıyım ne dersiniz.2 ayda teknikleri kombinasyonları az cok ögrendim.Sakatlanma konusuna gelin çok temkinliyimdir ısınırım bandajımı güzel sararım dikkatliyimdir.

demem şu pek fazla hızlı degilim ama güzel oturtuyorum yumrukları kum torbasıyla hız kazanabilirmiyim sizce ?

son olarak 100tl limitim var direk satın mı alsam yada kendimmi yapsam.Kendim yaparsam nasıl yaparım. Bilgi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız 10 numara 5 yıldız olur :)

2. McCurry

McCurry Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    duvara yumruk at kemiklerin güzel sertleşiyor

3. fulls1z3

fulls1z3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    spor aski dedikleri bu olsa gerek :)

evde calismanda hicbir sakinca yok, ben haftada 4 muay thai antrenmani yapmama ragmen isyerimde kum torbasi bulundururum. millet sigara molasina cikar, ben ust kata cikar torba doverim :)

piyasada 100 tl yakin fiyatlara kum torbasi bulabilirsin, kendi imalatina kiyasla hem daha zahmetsiz hem daha uzun omurlu olur. reklam yasak oldugu icin marka vb. bilgileri veremiyorum, ancak google'da "kum torbasi" diye arattiginda ilk 5 sirada satin alabilecegin siteler mevcut.

4. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.374
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş