Body'ye Uzun Aradan Sonra Devam

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve rockallen tarafından 4 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. rockallen

rockallen Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Istanbul
    Gençler Ben 18 Yaşında Bu Sene Üniversite Sınavına Girmiş Ve Girecek Olan Bir Kişiyim 1 Sene Bu Sınav Yüzünden Spora Ara Verdim 80 Kilo İken Yemeği Yiğip Direk Yatmaktan Ve Düzensiz Beslenmekten 18 Kilo Aldım 98 Kiloyum Şuanda Ve Çok Kötü Bir Görüntü Var Kaslar Erimedi Ama Yağ Bağladığı İçin Çok Kaba Ve Çirkin Gözüküyor . Millette Olsun Kardeşim Verirsin Diyeceğine Hayvan Gibi Olmuşun Gibi Kötü Sözler Söylüyor Moralim Bozuldu . Yaza Az Bir Süre Kaldı Biliyorsunuz. Bu Süre Zarfında Ne Yapmamı Önerirsiniz . Sporada Başladım 3 Gün Önce Ama Zorlanıyorum..

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle kötü görüntüden kurtulmak için yağları yakman gerek. Bunun için cardio çalışması yapman gerekmekte. Bunun hazirana pek bir şey kalmadı 2 ayda 18 kiloyu veremeyeceğinden belli bir amaç koymalıısın. Ve moralini bozmadan çalışmalarına devam etmelisin. Daha önceden spor yaptıysan kas hafızası sayesinde ilk başlayanlardan daha çabuk form tutarsın. Zorlanman da gayet normal bir şey ama moralini bozma.

3. rockallen

rockallen Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Istanbul
    Peki nasıl Bir Beslenme Tarzı Yakalamalıyım... Açlığa Dayanıklılığım Çok Fazla Ama Belli Bir Program Olmayınca Yiyiyorum.. Günde 2 Öğün Yemek Yiyip Bu Hale Geldim Ztn Öğlen 3 de Ve Akşam 10 Da Düzensiz Oldu Bu Şekilde Ve Kilo Aldım Sürekli .

4. rockallen

rockallen Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Istanbul
    Flood Ama Yokmu Yorum Yapcak Yardım Etcek :(

Sayfayı Paylaş