BodyForumTR'nin Üye Sayısı 6000'e Ulaştı!

Konusu '***Duyurular***' forumundadır ve sarc4stic tarafından 2 Aralık 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul

6000. üye nano17, katılımcı bir üye olmasını dileriz :)

7000. üye northern, dileğimiz bu üye için de geçerli ;)

2. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Telif Ajansı, Tıbbi Yayıncılık
    Yer:
    Antalya
    Forumun 140 üyesi olduğu zamanları hatırlıyorum. Bizi bu kadar büyüten, geliştiren ne. Merak ediyorum acaba ben kaçıncı üyeyim.

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Sarca katılarak bu üyenin daimi olmasını dilerim hedef 10.000 ama onbinde büyük organizasyon yapacağız

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bu sporun medyada fazla yer almamasina ragmen TR´de ilgisi git gide artiyor. Bizlerin hedefi internetteki vg´cileri burada toplamak bunun disinda sporcu ruhlu olanlari vg´ci yapip buraya davet etmek. Bunuda sanirim cok iyi basariyoruz. Bugun günlük hit olsun hareketlilik ve icerik olarak önde gidiyor BodyForumTR. Alexa´daki artista bunun bir göstergesi.
    Bir forum acmak kolay hemde cok kolay. Ama basari saglamak zor hemde cok zor.
    Bunu BFTR´dan banlanan ve hirs yapip, heveslenen eski üyeler cok iyi bilir.

Sven sen bu sitenin ilklerindensin ;)
    70. Üyesin.

5. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Tebrik ederim. 6 bin degil 16 bin olsun bunu istemezmiyiz ki. Ama söyle bakiyorumda üyelerin yarisi hic yazmamis gibi. Ceyregi bile burada aktif yazi yazmiyorlar. Yani bana kalirsa sayi hic önemli degil Önemli olan sporcuya mesaj ve burada kaynasmadir. Bunuda simdlik iyi götürüyor. Bakin dünyanin en iyi sitesi diye gösterilen ve aktif olan forumu bodybuilding.com da üyeler belli. Halbuki dünyanin her tarafindan gelip site izleniyor yani. Fransa italya ve almanyadaki forumlarada baktigimda aktiflesmis kadroyu görüyorsun. Ne zaman forumu acsam en az 150-200 kisi aktif. Insallah burasida böyle olacak. Kaynasacaz arkadaslar ;)

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Despo çok iyi bir olaya vesile olmuş ve dışarıda yapamadığımızı burada yapmış ve spor adına bir adım daha atmıştır spor haberlerinin %90 futbol geri kalanı diğer sporlardan oluşuyor malesef bizim sporumuz hiç yok

fakat çok yüksek bir profosörün bu spor hakkında büyük araştırmalarından sonra bir açıklaması var onu aktarıyorum..

Eğer insanlar bu sporu gerçekten anlasalar ve sağlıklarına nasıl bir etki yapacağını bilselerdi şuan her mahhallede bir spor salonu olurdu.. bu kelimeyi ben salonuma astım ve insanlar merak edip soruyorlar neymiş yararı diye..

Tr nin en büyük forumunda bulunmak ve sizin gibi kaliteli insanlarla aynı çatıda yazışmektan çok büyük keyif alıyorum

burası 6000 kişilik olduğu halde 100.000 kişilik yazı yazdığım gazeteden bu kadar keyif almıyorum

7. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    forumun 35. üyesiyim bana sağlam bilgiler ve çok değerli dostlar kazandırdı.Daha onceleride zman zaman bir çok forumda üye oldum ama burdaki ortam hiç bir yerde yok.Spor salonunda veya bu sporla ilgilenen birileriyle tanıştığımda kesinlikle öneriyorum foruma girmesini ve üye olmasını.

8. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    o kadar üye varda 5900 üye ortalıkta gözükmüyor MALESEF :cry:
    Aslında belli bir gün ve saat karalaştırılsa ( mesela pazar akçam 8 gibi ) işi olmayan herkse siteye girse ne güzel olur. DÜŞÜNSENİZE BİR ANDA 200 KİŞİ ÇEVRİM İÇİ ;)

9. Bosbossy

Bosbossy Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İst.
    Bende Burdayım xD
    Ben Daha Yeni Olduğum için Konuları Okumakla Kalıyorum Malesef Şuan İçin Paylaşacak Bi Birikimim Yok, İnş. O Günlerde Gelicek. Gün geçtikce kendimi dahada bilgili hissediyorum artık. İyiki Varsın BFTR..

10. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Öyle bir online rekoru kırma girişimi düşünüyoruz. Ufak bir miktar rep'te verilir :roll:

5900 aktif değil konusuna gelirsek o her forumda öyledir. Her zaman toplam üyelerin çok az bir miktarı aktif olarak forumda yazar. Tabii bu miktar biraz daha artabilir ;)

11. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    hayirli olsun, basta yonetime ve sitede emegi gecen herkese tesekkur ederim..

12. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kesinlikle Sarc bu fikri faaliyete geçirelim.Belli bir gün ve saat belirlensin müsait olan herkes o an siteye girsin.Öncelikle siz yönetim bunu bence bir düşünün,,
    Fena fikir değil dimi ;)

13. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Kendi adıma konuşuyum ben internette böylesine seviyeli ve böylesine güzel bilgilendiren bi tr sitesiyle ilk defa karşılaşıyorum.Bb de daha yeniyim,öğreneceğim öyle çok şey var ki ama burda sağolsun tecrübeli hocalarımız ve vücut çalışanlar güzel ve değerli tecrübelerini bizle paylaşıyolar,herkese teşekkür ediyorum bunun için.Ha bi de ne yazıkki ülkemizde bb tam anlamıyla yaygınlaşmış değil bunun nedenleri bence şunlar;bu spor kaliteli hayvansal protein ve supplement istior yani bu gerçekten bi spor ve çalışmaktan çok önce dinlenme ve beslenme geliyo maalesef ülkemizde protein ağırlıklı besinler ve supplementler çok pahalı.Bir ikincisi ülkemizde fotboldan başka tam anlamıyla desteklenen ve ilgi gören spor yok,ilgi ise genelde izleme şeklinde oluyor ve insanımızın canı biraz fazla tatlı ve kendini yormayı sevmiyo ki bb gerçekten muazzam irade,sabır ve çalışma istiyo.En son olarak ta insanımız okumuyor,hadi okumak ağır geliyo elinin altında internet onu da kullanmıyo msn vs chat ve oyunda zamanını harcıyo ve kulaktan dolma bildiği şeyleri prof edasıyla empoze etmeye çalışıyo.Vay neymiş body kısır yaparmış ta,zararlıymış ta falan da filan da örnekleri çoğaltabiliriz.Umarım bu güzel site daha çok insan tarafından tanınır ve güzel yazılarımızla hem insanlar bilinçlenir hem de güzel bir paylaşma ve kardeşlik ortamında kaliteli muhabbetler edilir.Herşeyin iyi olması dileğimle...

14. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul

15. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Daha dün gibiydi 6000 . üye şimdi 7000 deyiz sene sonu olmadan hesaplarıma göre 10.000 bulacağız hadi hayırlısı

16. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    Seviyenin korunması için çabalayan ve bilgi akışını doğru yönlendiren modların ve adminin bence bu hedefte payı daha büyük.yazılarımızla bilgilendiren belki biz olabiliriz ama 1 yıl sonra bile bu yazıları tekrar gündeme getirip bilgi güncellenmesi gibi takibi zor konularla ilgilenenler onlar.Herkesi tebrik ederim.

17. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Yalnız kabul etmek gerekir ki bu sayının artmasında bir türlü engelleyemediğimiz spam botlarının da etkisi var. Dünyadaki bütün phpBB forumlarında terör estiriyorlar şu anda :x

18. CENTAUR

CENTAUR Guest

Eskiden birkaç tane üye vardı hatırladığım oldukça faaldiler bilgili, seviyeli ve katılımcı arkadaşlardı şimdi göremiyoruz bende hep merak etmişimdir. Öm. falan atılsa olmassa mail atılsa davet edilse hal hatır sorulsa uygun olmaz mı acaba?

Forumsuz yapamayanlardanım bende, vg. sporunu da çok seviyorum iddalı olmasamda. Asosyal ve çok fazla boş zamanı olan biri olarak internet ortamında takılacak daha güzel bir ortam bulamıyorum :) . Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

19. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    8000 üyeyi geçmişiz sessiz sedasız 8)

20. BaBe ShaQ