Bodyforumtr hakkında karalama kampanyası

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve demir00 tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    benim demek istediğim şu olumsuz yorumlar eleştiri tabiki olacak ancak vücut geliştirme konusunda hiçbir bilgin yokken insanları yalan yalnış hiçbir kaynak göstermeden yönlendirilirse bu beni rahatsız eder bu sitenin en sevdiğim yönüde bu sağolsun site yöneticileri hiçbir kaynak göstermeyen yalan yalnış bilgiler içeren yorumlara göz yummuyorlar eğerki tersi olsaydı kimim doğru kimin yalnış yazdığını bilmeden bilgilenecektik tartışmayalım lütfen yine tekrarlıyorum bütün üyeler demedim aralarında güzel bilgiler paylaşanlarda var neyse benden bukadar daha fazla konuyu uzatmak istemiyorum sen eşki sözlüğü seviyorsundur ona saygım vardır ama herkes sevecek diye bir kural yok

2. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    "Ekşi sözlük ve ona benzer siteler geyik sitesi bilip bilmeden yazan kendini kültürlü sanan insanların abuk sabuk yazıları ile dolu gereksiz ötesi bir site ha ender iyi olan " birincisi oradaki üyelere hakaret ediyorsun, sözlüklere de nasıl gereksiz diyebiliyorsun anlayamadım. sanatçılar hakkında kötü yazılar yazılmasına bozulmuşsun, kişisel görüş bunlar, herkez iyi yazınca mı o site iyi olucaktı, ne zaman vazgeçicez biz vicdan mastırbasyonundan? tarafsız ol lütfen, ekşi sözlüğüde biraz kurcala. ben çoğu zaman birşeye bakarken google a önce aradığım şeyi yazarım ardınada sourtimes yazarım, orada iyi ve kötü tarafsız yorumlar gerçek birer kaynaktır.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    konumuz ekşi vs gibi sözlüklerin yapıları vs değil..hiçbir kuruma vs söz hakkı doğurmadan konuşalım lütfen..

bir iki üyenin abuk yazıları tüm sözlüğü bağlamaz tabiki zira sözlük yapıları farklı oluyor..
    ha bu durum sözlük için değilde başka bir forum için olsaydı üyelerin sözleri o forumu bağlardı o da ayrı bir konu..

lütfen bir kurum hakkında lehte -aleyhte yorumları artık devam ettirmeyelim..

4. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Zaten bır tek eksı sozlukte yazmıyor kı bu "banlanan uyeler", forumlarda da atıp tutuyorlar..

5. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Bu forumda bazı moderatörlerle münakaşam oldu. Belli başlı adminler hariç diğerleriyle de pek anlaşamıyordum foruma aktif katılım gösterirken.
    Bu karalama kampanyasını destekleyenler zaten bu forumda bulunmazlar. Ama bu ard niyetli çalışmalardan bir ders çıkardı mı bodyforumtr?
    Bu camianın büyümesi yöneticileri değil, forumu güçlendiriyor. Bodyforumtr bunu bu şekilde algılıyor mu?
    Uzun süredir bir sorun yaşamamama rağmen bazı üyelere yapılan davranışlara seyirci kalmak da hoşuma gidiyor. Sanırım olaya tek taraflı bakmamak lazım.
    Neden diğer forumlarla alakalı karalama kampanyası başlatılmamışken bodyforumtr için başlatılmış?
    Hırsızın hiç mi suçu yok demiyorum, elbet var. Ama onu hırsızlığa teşvik eden unsurlar bugün onları, yarın başkasını hırsızlığa teşvik edecek. Teşvik unsurlarını ortadan kaldırmaya çalışmak daha işlevsel olmaz mı?

yabanci bunu beğendi.
  6. yabanci

yabanci Yeni Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçek şu ki yönetimde de bazı üyelerde de problem var. İnsanlara üsluplarda yönetim bazen çok sert oluyor, bazen de üyeler çok alıngan oluyor. Unutmayalım ki burası bir forum. Forumda moderator olmak onu Fedor normal üyeleri de çaylak yapmaz. Normal üyenin içinde hayvan gibi bir sporcu da vardır. Formun atmosferine bakarsak o üye sadece çaylakdır ve istenildiği gibi çemkirile bilir. Bir de türk insanımızın kanında olsa gerek lüzumsuz yerlerde yavşaklık yapmakda üstümüze yoktur :D. Arkadaşlar bir birimizi kırmadan bilgi paylaşalım öğrenelim kendimizi geliştirelim. Bu kadar insanın buraya toplanışı bodyforumtr le ilgili diil her sporcunun emeğinin olmasıdır. forum mekanları her zaman yaratıla bilir. ama bu kaliteni elden vermeyelim anlayışla forumu toparlayalım, yönetimde yalnış varsa doğru üslupla aynısını da üyede uygulayalım.

Berkthagar ve salvadore_xp bunu beğendi.
  7. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    insanların hatta doğanın yapısında var entropi..kurallar ile sınırlanmak, baskılanmak istemiyoruz..fakat kuralların olmadığı bir sosyal yaşam düşünülebilir mi..bunu tartışmalı mıyız..değiliz bence..

üyeler neden banlanırlar ve başka yerlerde buradan şikayetle söz ederler; kurallara uymadıkları ve bunu da kabullenemedikleri için..mesele bu işte..kabullenememek..bir forumdan birileri kurallara uymadıkları için banladı ise suç forumun mudur..?

yani kural koyucu herzaman ezen görülüyorsa orda algıda bir sorun var demektir..yönetilmek istenmeyen yönetileceği platforma üye olmamalı baştan..

yani hem dilediğim gibi davranırım hem de kimse beni forumdan alıkoyamaz..mantıklımı sizce..

fakat yönetimler zamanla şekillenirler..bu sosyal hayat içinde geçerli..ha bu banlananlardan çıkarılan dersler değildir..

geçenlerde bftr. kaynaklı çevirileri, makaleleri izinsiz kaynaksız paylaşan amatör bir vg forumunun ana sayfasında bftr.eleştirilmiş..ben de okudum ve güldüm..

üretemeyip bizden beslenen parazit formunda bir organizma sitesinde nasıl olmuşsa bftr.nin üyelerin çevirilerini, çalışmalarını sahiplenebileceğini yazmış..

peki neden yazmış..zamanında amacı faydalı değil zararlı olmak, millete ahkam kesmek olduğu için belkide banlanmış..bunu da yedirememiş..artık herkes için önemsiz birisi olduğu için garip bir vietnam sendromuna bürünmüş ve tüm silahlarını tekrar önemli olabilmek için kuşanmış..

biz bunlara kısaca ruhsal sıkıntılı insanlar diyoruz ve muhatap almıyoruz..taki böyle başlıklarda ufak tefek cevaplar yazmak zorunda kalıyor olsak ta..ama onlar yine de kendilerini önemli addetmesinler çünkü artık türk sporuna bftr ailesi içinde hizmet etme şansını yakalayacak şanslı insanlardan olamayacaklar..

bizim amacımız belli..türkiyede spor bilincine faydalı olmak..başka kaprislerimiz, kinlerimiz,düşmanlıklarımız yok bunlara vaktimiz de yok..

Berkthagar, TuGhAn, Despo ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. yabanci

yabanci Yeni Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0

diez her kesin her zaman kendisine göre haklı bir nedeni vardır. en önemlisi hoşgörü. hoşgörü olmadığı sürece olmaz bu işler. hiç bir satırında daha da ii olmaya çalışıcaz diye bir şey görmedim. bence sorun ikitaraflı thums:

salvadore_xp bunu beğendi.
  9. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    hoşgörüyü tanımlayabilirmisin..ya da daha açık belirtebilir misin bu tarafın neler yapması gerektiğini somut örneklerle..

10. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    somut örnek vermek gerekirse, bir çok faydali üyenin saçma sapan diyebileceğim şekilde banlandığını gördüm. bunlara son verin bence. 1- fikir belirttirmiyorsunuz 2- garip gairp şeylerde bile banlanan üyeler gördüm.

11. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Samet bu üyeler kimler ?
    Ayrıca foruma yeni katılmış bir üyenin forumun 'tarihini' bu şekilde bilmesi enteresan.
    Yoksa daha önce banlanan senin üyeliklerinden mi bahsediyorsun ?

# alpi34
    # deniz21
    # mirza_1979
    Araştırsam kim bilir kaç tane daha banlanmış üyeliklerin karşımıza çıkar.

Soruma cevap verdikten sonra, bu üyeliğinde banlanacak, tabi cevap vermek istersen.

guardbody, Setenay, FleXoR ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  12. Manualsedat

Manualsedat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    medya / kurgu yönetmeni
    Yer:
    istanbul / beylikdüzü
    Ben forumdan herhangi birini de tanımam banlanacak kadar forumda aktif de değilim.
    Sadece gördüğüm düşündüğüm genel şeylerden bahsettim.. rahatsızlık verdiysem kusura bakmayın ama demek istediğim tam olarak şu; güzel bir forum, güzel bilgi birikimi mevcut ama daha da güzel olabilir biraz çaba sarfedilebilinir :)

13. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Sana üyelik şifremi versem banlanan üyelerin özelden yazdıklarını görsen o saçma sapan sebepten dolayımı banladıklarını yada başka sebepten dolayımı banlandıklarını daha iyi anlarsın. sonrada keşke hiç bu mesajı atmasaydım dersin

Setenay bunu beğendi.
  14. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    Despo garip garip şekilde banlanan üyeleri görmek için forumda eski üye olmaya gerek yok. daha önce paylaşım yapmışların mesajlarına bakarak neden banlandıklarını görebiliyorum çoğunun. flexor küfürle halledilmez hiçbirşey, onların cezası tabiki ban olucak, o konuda kimin itirazı olabilir ki?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:40 ----------

# alpi34 # deniz21 # mirza_1979 ayrıca bu üyelikler katiyyen benim olmadı, yanlış bilgilendirme yapıyorsun muhtemelen.

15. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    ''flexor küfürle halledilmez hiçbirşey, onların cezası tabiki ban olucak, o konuda kimin itirazı olabilir ki? '' bana göre 3 yapıda üye var bilinçli üye, bilinçsiz üye,ortalığı karıştıran üye. Birilerin itirazı varki sürekli avukatlar dolaşıyor. üyeler bu konuda tek bir bakış açısına sahiptir ve mantıklı bir üye bu bakış açısıyla. ''bu adamı hadi bee diye yazdığı içinmi banladınız'' diye başlık açmaz bilirki yönetim bu kişiyi özel olarak uyarmış ,ricada bulunmuş,fakat üye küfür yada kurallara uygun olmayan farklı bir şekilde cevap vermiştir.

16. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    işte o ince ayrıntıyı göremiyor insan her zaman. bence banlananlar topicine daha ayrıntılı yazmanız, daha iyi olur o zaman. en azından kafalardaki soru işareti gider.

17. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    malesef bu gibi ağza alınmayacak küfürleri yazmaya ne benim terbiyem müsade eder nede üyelerin okumaya.

Setenay bunu beğendi.
  18. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    siteye ilk üye olduğumda benimde siteye yöneticileriyle münakaşam oldu ilk başta banada abartılıyor geldi bu banlanan üye işi ama sonra dikkat ettim ki bu kadar disiplinli olduğu halde bazen istemeyen şeyler oluyor birde bazı şeylere göz yumulsa artık yavaş yavaş argo sonra küfür ve sonrada gereksiz bilgilerle dolup taşar burası yalakalık olsun diye yazmıyorum bunları ama sanal ortamda bazı insanlar çok ileri gidebiliyor bu yüzden bu düzen böyle gitmeli

Setenay bunu beğendi.
  19. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Kac bın uye var forumda..
    Yuzde 40ı belırlı zaman dılımlerınde aktıf desek aylık kac kısı katılım yapıyor bır dusunmeye calısın..
    Sonra bırde banlanan uyler baslıgına bakın kac kısı hangı sebeplerden banlanmıs..

Sımdı yorumumu begenmeyıp yonetıme yavsaklanıyor da dıyebılırsınız, oturup mantıklıca dusunebılırsınız de.. Karar sızın..

Yanı anlamıyorum bır banlama meraklısı yonetım anlayısını oturtmuslar dıger sıtelerde ve dırek oyle anılıyor sıte..

Dedıgım gıbı banlanan uye sayısı/uye sayısı oranlarını cıkartalım bakalım durum nasıl, abarttıgınız kadar vahım mı?..

Ha bırde her fırsatta yararlı uyeler banlandı dıye bır sıtemde bulunuluyor..
    Kımmıs bu uyeler yazın da yonetım gereklı gordugu acıklamaları yapsın, sızde bızde rahatlayalım..

Ha samet sana da bırseyler soracagım..

2010 uyesı olarak forum tarıhını nereden bılıyorsun?..

Ha yoksa yonetıcının bulundugu ıddıa dogru mu?..
    Eskıden banlanmıs uyelıklerın mı var senınde?..

Soruların acık sanırım..

Yorumlarınızı beklıyorum sıte sakınlerı olarak..

Madem boyle demokratık tartısma ortamı olusmus, tartısalım..

Son düzenleme: 6 Nisan 2010
    TuGhAn ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  20. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    forumda bazı konularda arama yapınca, özellikle steroid konusunda 2004 ve 2005 in konuları çıkıyor. Guest nickli üye ( alıntıda ismi panzehir) baya bilgi vermesine rağmen üyeliği silinmiş yada banlanmış, örneğin. vesaire..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş