Bodyforumtr Giyim?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ...model... tarafından 27 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. ...model...

...model... Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Konya
    Evet burdan degerli site adminlerine sesleniyorum.Eger mümkünse üzerinde sitemizin adını veya logosunu taşıyan body,t-shırt, sweat,sweat shırt,eşofman,kapşonlu sweat,şapka,eşofman altı,eldiven,spor çantası,havlu vb şeyler yapılsa ve satılmak üzere bizlere arz edilse ne kadar iyi olurdu.İnanıyorum ki talep çok olacak.
    Evet forum dostları lütfen sizde bu konuda ki görüşlerinizi belirtiniz.Sizce de şöyle kaliteli malzemelerden üretilmiş ve üzerinde site isminin yazıldıgı ürünler nasıl olurdu bence bomba olurdu.Aklıma çok şey geliyor mesala üzerine istege göre isim yazılsa veya forum nickleri ya ne bileyim işte.Sizde düşüncelerinizi belirtin.Sayğılarımla....

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bu konu daha öncede gündeme gelmişti, açıkcası mesajını okurken ikinci ücüncü baskı diyordum ama t-shirt'un ustune nicklerin yazilmasi süper bir fikir, herkese standart bir t-shirt vermek daha kolay ama lakapların yazıldığı bir t-shirt gözümde canlandı ve cok hoşuma gitti.
    T-shirt diyorum ama yaz geride kaldı, dediğin gibi farklı giyim ürünleri üzerindede çalışabiliriz.

3. ...model...

...model... Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Konya
    Evet daha önceki mesajımda da belirttigim gibi şapka,kapşonlu sweat,havlu eldiven çanta veya eşofman vb. şeyler çok güzel olur.Umarım yetkili arkadaşlar bu istegimize cevap verirler.

4. onkirk

onkirk Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    evet bu konu daha önce de gündeme gelmişti ancak somut bi adım atılmamıştı..
    bu noktada sanırım istanbuldaki arkadaşlara önemli bi iş düşüyo..
    malum istanbul tekstil cenneti..
    ben çanakkalede okurken bile istanbuldan ultraslan sweat leri yaptırmıştım..
    yani istanbulda olan arkadaşlar daha şanslı..
    eğer somut bi adım atılırsa bence süper bi fikir..
    tabi yine lafta kalırsa yapıcak bişi yok..

5. ...model...

...model... Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Konya
    Ben inanıyorum ki bu sefer yetkili arkadaşlar girişimde bulunacak ve bu istegimizi layıkıyle yerine getirecekler ve bizde onlara minnettar kalacagız.

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Arkadaslar yarismada´da Bodyforumtr tshirti sözü var, yani calismalarimiz sürüyor.

7. ...model...

...model... Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Konya
    İsteriz isteriz isteriz :lol: Despo bu konu da sizden ricam lütfen somut adımlar atınız.Düşünsenize Bodyforumtr Store adı altında sporla alakalı bir sürü ürün.İnan kapış kapış gider.Saygılarımla...

8. cancan

cancan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    antrenör
    Yer:
    bursa
    Bodybuilding özel T-shirt

Merhaba.Arkadaşlar ben bodybuildinğ özel olarak üretilmiş özellikle powerhouse baskılı belki gömüşünüzdür
    powerhouse yazısının altında adam halteri kaldırdı haltrin ucları aşşaya doğru yamulmuş. Bu T-shirt uzun
    ve kısa kollusunu arıyorum.bu tür T-shit Türkiyede nerede satılıyor biliyorsanız satıldığı yerin adresini
    lütfen yazarmısınız.Aradığım T-shirt Bu adresde görebilirsiniz.SAYGILAR. http://www.weider-24.de/

Sayfayı Paylaş