BodyForumTr Facebook sayfası

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve BassHunter tarafından 23 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BassHunter

BassHunter Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Şahsen bir facebook kullanıcısıyım. Foruma üye olalı 7 ay oldu. Hatta forum sayesinde mayıs ayında spor salonuna başladım. 2 aya yaklaştım. Forum içerisinde birçok bilgiye ulaşmak ve kullanıcılardan fikir almak mümkün. Bugün facebook sayfası olup olmadığına baktım. Buldum fakat pek faal olduğu söylenemez. Sayfayı faal hale getirsek iyi olmaz mı?. Forumu facebook üzerinden sporu bilinçli yapmak, fikir almak isteyen kullanıcılara tanıtabilir. Gerekirse sayfaya forum üzerindeki tartışma ve açıklamaları eklenebilir. Konu hakkında görüşlerinizi. Özellikle forum yetkililerinin görüşlerini de bekliyorum. Çünkü sayfa bilgilendirme ve tanıtma amaçlı olmalı.

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Merhaba BassHunter,

Su an site uzerinde calismalara yogunlasildi, fakat Facebook sitemiz bizimde önem vermek istedigimiz bir calisma icindedir ve zamanla burayada yogunlasacagiz.

Burada facebook sitemiz hakkinda fikir ve önerilerinizi paylasabilirsiniz.

Ilginize tesekkürler

BassHunter bunu beğendi.
  3. BassHunter

BassHunter Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Benim fikrim: Facebook üzerinden bu kadar yoğun bilgiyi paylaşmak zor olacaktır. Forumun tanıtımı bu nedenle önemli olacaktır.

4. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih

bende aynı fikirdeyim , forumu facebookta daha aktif hale getirmeliyiz..thums:

Sayfayı Paylaş