Bodyforum Elit Hakkinda

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve galois91 tarafından 15 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Uzun süredir bu forumun üyesi ve takipçisiyim. Gerçekten kaliteli bilgiyi edinebileceğim bir ortam olarak düşünüyorum bu forumu.. Ancak son zamanlarda dikkat ettiğim birşey var. Yazılarını ve yorumlarını okumaktan keyif aldığım, tecrübeli kişiler Elit Üye olur olmaz ortadan kayboluyor. Artık standart ortamda bu kişileri çok göremez oluyoruz.

Elit üye olma gibi bir talebim yok ancak standart üyelerin de cevap yazamasa da Elit bölümündeki yorumları okuyabilme hakkı olmasını istiyorum. Benimle aynı düşüncede olan arkadaşlar ankete katılarak bu görüşü desteklerse sevinirim.

2. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.023
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Gercekten sana katılıyorum..Cewap yazamayalım konu acamayalım ama bılgı edınmek acısından gırelım.En azından bellı bır suredır uye olan we bıraz tecrubesı olan kısılere bu ımkanı saglayabılırler..Yarım elıtlık gıbı bısey mesela sadece okuyabılıcez ama bunun ıcın bıle 5-6 aylık uyelık we 20-30 tecrube gerekıcek mesela...Benım dusuncem tabı bu...
    :confused:

3. vandamme

vandamme Yeni Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    20-30 tecrübe çok,1-2 tane yeterli bence:)

4. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    elite bölümündede ERGENEKON parmağı yoktur inşallah :D:D:D

salvadore_xp bunu beğendi.
  5. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    479
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bencede konuları okuyabılmelıyız cevap yazmayalım baslık acmayalım ama barı bılgı edınebılelım sonucta elıt grubundakı ınsanlar burdakı cogu kısıden daha bılgılı ve tecrubelı:eek:

6. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    acikcasi ben de okumak isterim, bilginin zarari olmaz insana.

tabi bir miktar oradaki insanlari da anlamak lazim belli bir yerde "gobeemi nasi eriticem" sorulari ile dikkat dagitmadan daha detay konularda tartismak isteyebilirler.

Dynamo bunu beğendi.
  7. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Anket sonucuna göremi uygulama yapıcak sanki yönetim bu konuda yazılacak çok şey var ama senelerdir nette olan biri olarak forumlarda demokrasi olmadığını çok iyi biliyorum bilmiyenlerde zamanla öğrenir.

8. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.144
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Elit forumunu merak etmenizi anliyorum, insan gizli sakli olan her seyi merak ediyor ama bilgi anlaminda kacirdiginiz bir sey olmadigini gonul rahatligiyla soyleyebilirim. Elit bolumu daha cok elit uyelerimizin forumla ilgili yonetimin aldigi kararlarda soz soyleyebildigi, demokratik bir yapi olarak islev goruyor. Elit uyelerimizin forumdan uzaklasmalarinin elitlikleri ile bir ilgisi de yok. Foruma mesaj atmayanlar, elit bolumune de mesaj atmiyor.

Sonucta elit bolumunu yonetim olarak paylasima acmayi dusunmuyoruz. Siz hic bir sirketin, partinin, ya da herhangi bir grubun yonetim kurulu toplantilarini halka actigini gordunuz mu? Aldigimiz kararlari zaten duyurlar bolumunde paylasiyoruz, kararlarin nasil alindigina dair daha fazla soz hakkina sahip olmak icin de bu foruma elit uyelige hak kazanmis uyelerimiz kadar katkida bulunmaniz gerekiyor. Umarim, bu mesajim kafanizdaki soru isaretlerini gidermenize yardimci olmustur.

bonatschi, Despo, MT ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  9. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.104
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Sevgili üyelerimiz Elit olmak Yarışın bitişi değil asıl başlangıcıdır. Yeni üyelerin yanılgıya düşmemesi Örnek '' Bu kişi birde elit kaçtane mesaj attım halen cevap vermedi'' aktif olmayan kişiler üstünde çalışmamız olacaktır. bu çalışma yeni üyelerin zaman kaybını ortadan kaldırırken özel yada elit kişiler içinde olumsuz düşünceleri ortadan kaldıracaktır. Herzaman Üst kadromuzu zenginleştirdiğimiz gibi özel,elit üyelerle alt yapıyıda sağlamak yönetimin önceliğidir. Yönetimin Karar Aşamasını sorgulamak, yada diğer kişilerin durumunu irdelemek bir üyeye düşmez bu yönetimin görevidir üyelerimize düşen.
    Forumu stabil kullanamadıklarında rahatsızlıklarını dile getirmektir
    Forum platformumuz 5. yılına Gerek yönetim gerekse üyeler ile daha tecrübeli bir şekilde girmektedir. Sizlerin forumu daha zengin istemesi ile bizim forumu zenginleştirmeye yönelik uğraşlarımızın arasında hiç bir fark yoktur. u farkta ortak hedef daha iyi bilgi daha iyi paylaşım,daha düzenli kaynak, bu konuda biz üstümüze düşeni sonuna kadar yapacağız sizde kendi payınıza düşeni yapınız.

YÖNETİM

Son düzenleme: 17 Nisan 2009
    bonatschi, Despo, FLEX-POINT ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  10. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.023
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    aneximandros ve flexor acıklama ıcın cok tesekkur ederım baya acıklayıcı olmus ama tahmın ettıgınız gbı bızlerde daha forumda 50 msj bıle okumamıs uyeler degılız we hayatının onemlı kısmı salonda ve forumda gecen kısıler olarak sadece bı onerı getırdık..Fakat sızde yazdıklarınızda o kadar haklısınız kı dırek aklımdan cıkardım bu dusunceyı zıra sızler yonetıcıler olarak forumumuz ıcın en ıyısını bılırsınız..Bızede sabırla bu sporda we forumda yılları devırıp elıtlık davetını beklemekten baska bırsey kalmıyor..:)

bonatschi, Despo ve FleXoR bunu beğendi.
  11. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.104
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Anlayışınız ve doğru yaklaşımlarınız için Yönetim adına ayrıca (buton) teşşekkür ederim

umur35 bunu beğendi.
  12. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    681
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    bu konunun da tatlıya bağlanması beni çok sevindirdi. elit forum siz değerli üyelere daha iyi bilgiler sunmak ve forumumuzu daha kaliteli standartlara taşımak amacıyla yönetimin tartışıldığı yerdir. kesinlikle bilgi olarak hiç birşey kaçırmış değilsiniz.

aneximandros, umur35, FleXoR ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  13. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.023
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bızde sızlere cok tesekkur ederız bu degerlı sıte ve bılgıler ıcın..Ayrıca ınsanların karsılıklı anlayıs ıcınde olmaları , onyargıları kırmaları ne kadar guzel degıl mı...:)

FLEX-POINT bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş