Body'e tekrar başladım yardım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Lanetim tarafından 12 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Lanetim

Lanetim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle herkeze merhaba;
    Yaşım 21 yaklaşık 2 yıl önce askerlik sebebi ile body i bırakmak zorunda kaldım bırakmadan önce 9 ay aralıksız antreman larımı yaptım
    şimdi body e tekrar başladım ama nasıl çalışmak gerekir toparlamak için eski halimi daha ileriye taşımak için nasıl bir program kullanmalıyım?
    yardımcı olursanız cok sevinirim lafı lazla uzatıp sizi sıkmak istemiyorum ama aradan çok zaman geçti birde ben body e ilk bir semt salonunda başladım
    ve çalışma programlarımızı yazan bir hocamız vardı çoğu yerde olduğu gibi programı yazıyordu gönderiyordu ilgi alaka yoktu bende bu sefer semt salonu
    yerine kurumsal daha gelişmiş aletleri daha fazla olan bi salona yazıldım bu salonda ise aylık ödediğim ücret sadece aletleri kullanma parası içinmiş
    program içinde ekstra para talep ediyorlar benim sizden isteğim sporu ekstra para vermeden tekrar yapabilmem için program önerisi.
    Paran yoksa bu sporu yapma diyecek abilerim, kardeşlerim elbet çıkıcak saygı duyuyorum ama şuan için suplement ve salonun aylık ödemesi dışında
    bu spora para veremiyorum
    herkeze şimdiden teşekkürler.

2. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Kurumsal salonlar ben de hiç çalışma isteği uyandırmıyor merdivenaltı en iyisi :D hocam salonu değiştirme imkanı yok sanırım ona göre konuşayım demişsinizki supplement dışında ayıracak param yok diye, bu düşünce çok yanlış. Supplemente vereceğiniz parayı kırmızı ete verin çok çok daha güzel olur. Program içinde forumdaki fullbody veya push pull legs sabit başlıklarına bakmanız.

3. Jaddet00

Jaddet00 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Bizim salonda 3 gün , 2 bölge olarak program var yapılışlarıda yanında yazıyo hoşuna giderse yarın fotoğrafını çekerim .
    Beslenme dersen yüzlerce çeşit çeşit bulabilirsin forumda

4. Lanetim

Lanetim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Denemekten zarar gelmez çekebilirsen çok iyi olur

Sayfayı Paylaş