Bodye Baslayalı 1 Ay Oldu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve CrampLee tarafından 19 Mart 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CrampLee

CrampLee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bodye basladım tam 1 ay oldu 1 gün gidip birgün dinleniyorum.Her antremanda yaklasık 3-4 km kosuyorum ondan sonra agırlık makinelerinde calısıyorum dumbull calısmıyorum hocamın verdigi programa uyuyorum.Ama suanakadar hic bir degisme göremedim.Amacım kilo verip birazda kas yapmaktı 3 aylık yazıldım 2 ayim kaldı yazada az kaldı hiç kilo veremedim.Bu arada boy 1 70 kilo 75 6 -7 kilo fazlam var sanirim.Gobekte ve gogusde yaglanma var.Beslenmeme pek fazla dikkat edemiyorum acaba beslenmeme dikkat etmedigim icinmi bir sonuc alamadim.Gercekten moralim bozuldu hic bir gelisme göremedim:(.İlk gittgimden daha fazla agırlıkla calısıyorum aslında biraz güclendim ama vücutta hicbir degisiklik yok.Ne yapmalıyım protein tozu yada yag yakıcı almalımıyım.Beslenme programımı nasıl olusturmalıyım.Cevaplariniz için simdiden tesekkürler...

2. Risus

Risus Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    3 Ayda zaten ilk bi yağ yakar kasları toparlar temelini oluşturursun,ne bekliyordun :) Asıl 3.aydan sonra başlar hacim :)

MysticMind bunu beğendi.
  3. boksbody

boksbody MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    2.751
    Ödül Puanları:
    123
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş