bodye başlayacak futbolcunun protein tozu sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Tayaksi tarafından 19 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bu tur onyargılar olmamalı bahsettıgımız prolacta forumdan ve benden genelde ıyı not almıs 10 numara bır proteın tozudur lutfen arama yapınız

2. hayrow

hayrow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bronx, New York
    Selam benim bir aylik gibi bir spor mazim oldu isten dolayi gidemedim. Simdi yeni is kurdum ve bolca vaktim var. Salona uye oldum 3 gundur vucut gelistirme sporu yapiyorum. Boy :1.87 kilo 75 vucudum atletik ve kolay kilo almam. Birinci haftada prorein tozu ve danabol kullanmiya basliyacam. Suan setleri az tekrar ve yuksek kilolarla piramit set olarak yapiyorum. Ilaclari aldiktan sonra setlerde tekrari artirip kiloyu arttiricam kilo kaybi yasamayip kilo almak icinde protein ve yemege abanicam. Bu sekilde deride yirtilma olacak kadar bi gelisme saglanirmi ? Yada deri yirtilmasi olurmu . Tesekkur ederim .

3. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Masallah 5 haftada bayaa asmissiniz hayrini gorun burada sadece tepki bulabilirsiniz size istediginiz cevabi verecek baska siteler var burada saglikli yasam ve saglikli spordan bahsedilir

Sayfayı Paylaş