Body'e başlamak istiyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve dommann1 tarafından 2 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. dommann1

dommann1 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar kusura bakmayın gerçekten , tek konu açabildiğim ve mesaj yazabildigim yer burası nedendir bilmiyorum. yetkili arkadaşlardan ricam konuyu gerekli yere taşımaları.

Arkadaşlar ve abilerim Yaşım 17 , 96 doğumluyum. Boyum 1.75 Kilom 79. Kol 32 cm. Hacimli hatta kaslı duruyorum diyor arkadaşlar evde düzensiz çalışıyorum öyle mekik şınav vs. omuzlarım dar biraz.
    1 Aydır da Kickboks' a gidiyorum.
    Bel ve kalça çevresi aşırı yağlı. Genetik olabilir kalça çevresi. İlk onları eritmeyi düşünüyorum. Bir de Çok hacimden ziyade , fit bir vücüdum olsun istiyorum.

Şu yaza kadar istediğim karın kaslarımın belli olması , Omuzlarımın genişlemesi , Bel ve Kalça Çevresindeki yağları eritmek , Bide göğüs ve kolları şişirmek.
    Protein Tozu vs alabilirim durumum kötü değil. Kaç aydan sonra bu karın kasları belli olur vs onları öğrenmek istiyorum.

Bir de başka bi sorunum , Vücudumun çok kıllı olması. Sırtımda Kollarımın üst taraflarında , karında ve göğüste kıl var. Bunları nasıl yok edebiliriz. Varmı bir çözümü. Neyle almak lazım bu kılları. 10-15 gün çıkmasın böyle. Epilasyon falan pahalı olur diye düşünüyorum. Tüy dökücüler daha cok cıkarıyor diyolar. Ağda veya makine ile mi girsem :D
    Benim en büyük isteğim şu karın kaslarının belli olması. Ama şu kıl sorunu beni bitiriyor. Karın çok iyi olsa da kıllarla birlikte igrenc bir görüntü oluşuyor. Sizden yardım istiyorum arkadaşlar.

Bi sorunumda yaşım 17 ama sakal falan baya cıkıyor. Boyumun da ben bi 5-10 cm uzamasını istiyorum. Süt içiyorum peynir falan severim. daha uzarmı hic yoktan 5-10 santim onu merak ediyorum. Sakal cıktıgından gelişimimi tamamlamışımdır diye düşünüyorum

Okuduğunuz için teşekkür ederim

Son düzenleme: 2 Ekim 2013
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş