Bodybuilding antrenman programları hakkında

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve CowardGuy tarafından 3 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. CowardGuy

CowardGuy Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar hatırlarsanız bi önceki konuma salonda ki hocaların korkusundan üstten merkeziyetçi bakışlarından çekinerek program yazdıramadığımı ve bu sebepten ötürü kendi programımı yazmak zorunda kaldığımı forumda paylaşmıştım.beni o saçma programdan döndürdüğünüz için teşekkür ederim o konuda ki bi kaç arkadaşın tavsiyesiyle bodybuilding.com sitesinde ki antrenman programlarına göz attım çok güzel programlar var

örnek vermek gerekirse;
    http://www.bodybuilding.com/fun/kris-gethins-12-week-muscle-building-trainer.html

burada Day 1, Day 2,Day 3..Day 50 diye uzayıp gidiyor burada ingilizcemin olmayışından ötürü sıkıntı yaşıyorum.

Day 1 dediği antrenmanı yaptıktan sonra ertesi gün day 2 sonra ki gün day 3 bi sonraki gün day 4 ... day 50'e mi geçeceğim yoksa day 1 bir hafta day 2 3 hafta gibi mi olacak ? salondaki hocaların yazdığı programı en az 20 kere yapmak zorunda kalıyorduk bu ondan farklı mı ? bilgilendirebilirseniz çok memnun olurum :)

Sayfayı Paylaş