BodyBeast için sizce hangisi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve sportif tarafından 4 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. sportif

sportif Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Arkadaşlar merhaba 3 aylık bir spor geçmişim var yaklaşık bir yıldır yapmıyorum salon uzakta diye. Evde başlamaya karar verdim motivasyonum mükemmel şu anda.

Bodybeast'e başlayacağım sehpa seçiminde fikrinizi almak istiyorum. Bodybeast yapmak için normalde benchpress'e gerek yok. katlanabilen sehpa olması yeterli sadece. Ben biraz acele edip 200 liraya şu aleti aldım bilmiyordum bench'e falan gerek olmadığını.[​IMG]

Bunda kelebek var bacak da var ayrıca. Bunlar da bodybeast için gerekmiyor.

BU aletin fiyatı 200 lira. Aldım şuanda evimde duruyor.

Bir de bu var bu 130 lira ama aslında bu aleti almam yetiyormuş ben bilmeden direk üsttekini aldım. [​IMG]

Hala geri iade edebilirim arada 70 liralık bir fark var sizce ne yapayım geri gönderip altta yolladığımı alayım mı? İlerde kullanır mıyım diye düşünüyorum bodybeast'in dışına çıkmam gibi geliyor ama bilemiyorum ne yapayım sizce. O 70 lira benim için önemli ayrıca öğrenci olduğumdan. Şu anda esas takıldığım şey üstteki aleti kullanır mıyım sorusu, kullanmazsam eğer boşuna 70 lira fazladan vermiş oluyorum.

Düşünceleriniz benim için değerlidir herkesin fikrini bekliyorum teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş