BODY YENİYİM HATAM VARSA DÜZELTİN ÖNERİLERE AÇIGIM

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Hüseyn Bykl tarafından 30 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Hüseyn Bykl

Hüseyn Bykl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba;
    Saygı değer arkadaşlar ve abilerim spor 2 ay oldu başlayalım 1 ay ara verdim ve 3 gün önce yine başladım.Optimum Gold Whey ve Universal amino2700 aminoasit kullanmaktayım.Beslenme programımı ve kullandıklarımı yazacagım hata veya eksik bişey varsa yorum olarak yazarsanız sevinirim şimdiden Teşekkürler...
    Sabah; saat:09:00
    2-3 yumurta beyazı haşlanmış
    mısır gevreği (sütle)
    saat 12:00
    pirinç lapası (bi gün lapa bi gün konserve balık)
    üzerine tavuk gögsü
    lor peyniri
    yeşillik (maydanoz,marul,domates,salatalık,soğan)
    saat:15:00 16:30
    bu saatler arası okulda olduğumdan eve yapmıs oldugum kepek ekmeği içerisine yeşillik (maydanoz,marul,domates,salatalık) ve yarım yağlık peynir yapmaktayım.Yanında ek olarak yeşil elma ve muz yemekteyim.(3. ders yemek yiyorsam elmayı 5. ders yiyorum aynı anda yemiyorum)
    saat: 19:00 19:30
    bu saatler arası spor öncesi beslenme yapıyorum.
    haşlanmış bulgur ve mercimek üzeri lor peyniri karıştırıp yemekteyim yine yanına yeşillik (maydanoz,marul,domates,salatalık) 2 haşlanmış yumurta beyazı yemekteyim
    saat: 21:00 21:30
    Bu saatler arası artık akşamki yemeğim sindirilmiş duruma geldiğinden 3 Tablet Universal Amino2700 amino asit ve arkasından Optimum Gold Whey protein tozu içmekteyim ortalama sporum saat 23:00 bulmakta geldikten sonra hemen yine aynı şekil 3 tablet amino asit ve 1 ölçek protein tozu alıyorum.Aslında merak ettigim amino asit oranları kutunun üzerinde servis 3 tablet yazıyor suan aldığım şekil dogrumu acaba yoksa sadece spor öncesi yada sonrasımı almak lazım.Şimdiden değerli yorumlarınız için Teşekkürler...

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    supplementleri ara ogun olarak alabilirsin farketmez ama gunluk ne kadar protein aliyorsun toplamda daha cok bakliyattan degilde et urunlerinden almaya bak

Sayfayı Paylaş