Body yapmaya yeni başlıyorum ve tavsiylerinizi bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve un4given tarafından 17 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. un4given

un4given Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkdaşlar body yapmaya bügün itibari ile başlıyorum salona kayıt oldum yaşım 26 boyum 1.83 kilo 92 göbek biraz çıkmış durumda şimdi merak ettiğim şey direk ağırlık çalışmalımıyım yoksa belli bir kiloya düşene kadar bir programmı uygulamam lazım şimdiden teşekkür ederim

2. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    boya göre kilo fazla gibi geldi tabi yağ oranınızı bilemeyiz ama yağ varsa onları eritmeniz yararınıza olacaktır.

un4given bunu beğendi.
  3. un4given

un4given Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bugün salonda hocaya ilk olrak bu sorunu halletmem lazım çünkü bu sporu düzenli bir şekilde yapmak istiyorum o yüzdende ilk başta kilo vermem gerekiyorsa bunun için yoğunlaşmam lazım

4. atakan123123

atakan123123 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Şişli/İstanbul
    ""Furkan"" nında Dediği gibi Yağ oranını bilemeyiz ama Bunun Çok önemi yok, bence Ağırlık Çalışmaya Başlamak Derken 2kg ya da 5kg Daumbell İle çalışmaya başlarsanız Yararınıza olur.Yani Yine Cardio Ya Öncelik verirsiniz Ama.Dumbell İle Çalışmak Size Hareketlerin Doğru Yapılışı Hangi Kas gurplarını Çalıştırdığını ve Yeni başlayan Ağırlıarınızı Daha Çabuk geçirerek Sonuca Daha hızlı Ulaşmayı Sağlar.
    2kg Deyip geçmeyin Asıl Temeli Atan Düşük kilolardır. Yüksek Kilolar Hacim Kazanma İşine girildiğinde Yapılması Daha Doğru Olur.Temel Olmadan Bir şey Olmuyor.
    Bu arada Umarım bu sporu bırakmaz ve severek yaparsınız.
    Size hedefinize ulaşmada başarılar kolay gelsin...

5. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Evet aynı zamanda ağırlık çalışabilirsiniz ama sizin sorunuzda direk ağırlık mı çalışmalıyım gibi birşey olunca cardio suz ağırlığın pek mantığı olmayacaktır onu anlatmak istedim.Hatta aksine kollardaki göğüsteki yağları yakmayada yarar dumbelllar.

6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    cardıo ardından body boyle devam edın hem zayıflayın hemde kas gelıstırısınzı bende oyle yapıyorum ve gogusum 2 cm mesala artmıs o kadar kardıoya ragmen ve hıcbırsey kullanmıyorm

Sayfayı Paylaş