body ve kickbox salonu araniyor

Konusu 'İzmir' forumundadır ve ömer faruk satmış tarafından 15 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ömer faruk satmış

ömer faruk satmış Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    selamun aleykum.Arkadaslar zayiflamak ve vucudumu toparlamak icin 8 ay once body e basladim ve sonuc olarak kismen amacima ulastim 17 yasindayim 178 cm im 6 ay gibi bi surede 85 kilodan 70 kiloya dustum spora devam edecegim ama kickbox veya box ikispordan biriyle devam etmek istiyorum hem bu sporlari yapabilecegim hemde agirlik calisabilecegim temiz guvenilir ve uzman antrenorleri olan cok kalabalik olmayan spor salonu ariyorum izmir de boyle bildiginiz bi yer var mi ???

2. Cem_İzmir

Cem_İzmir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Sportz Club 232 tam istediğiniz gibi bir yer bilgisayarlı ölçüm sistemleri ile size en uygun çalışma profillerini uygulayıp sağlıklı bir çalışma sunuyorlar. Salonda bir çok aktiviteler de Mevcut KickBox dahil.
    Ben halı saha maçında kolumu kırdığım için bir süre çalışamayacağım ve bu yüzden üyeliğimi uygun bir fiyata satmaktayım dilerseniz salonu önceden size gezdirebilirim görüp öyle alabilirsiniz. detaylı inceleme için ilanıma bakabilirsiniz.
    https://www.bodyforumtr.com/threads/sportzclub-232-Üyeliğimi-satıyorum.102992/

Sayfayı Paylaş