body ve kick box beslenmesi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve SemihCebraiL tarafından 27 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    iki yıla yakındır spor yapıyorum kışın 80 kg olmuştum tabi bulk ilen yağ falanda hafif vardı definasyona girdim fakat biraz fazla hızlı olarak kilo kaybı oldu 71 kiloyum şimdi. Bu verdiğim kiloları tekrar almak istiyorum ramazan dolayısıyla şuan pek bişey yapamıyorum ama kasım gibi kick boxa başlamayı düşünüyorum haftada 3 defa 1 saat
    bu sürede k.boxta enerji kaybımda olacak bunun için karbonhidrat tozu almalımıyım yoksa protein tozu alıp karbonhidrat ağırlıklı mı besleneyim karın bölgemin çok yağlanmaması için şeker kullanmıyorum malum karbonhidratta var bunu boxta atarmıyım yada kardiyo ile

2. FitFighter

FitFighter Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Ankara
    Kardesim boyunu yazmamissin ama bence kilon cok az degil.Bu yuzden protein tozu yaninda karbonhidrat agirlikli beslenmeni oneririm.

3. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    boy 1.78 yaş 20
    micheal jai white , scott adkins gibi hem vücut olsun hem bi dövüş sanatı öğreniyim diyorum :)
    bakıyorum k.boxtakilere vücutları kardiyo ve kendi çektiği mekiklerle pekte ilerlemiyor ki doğal olarak :D bende ikisini yapmak istiyorum ama küçülmekten korkuyorum

Sayfayı Paylaş