Body ve Kıl dönmesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Cobra--24 tarafından 27 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Cobra--24

Cobra--24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar 2,5 ay önce kıl dönmesinden ameliyat oldum. evde sürekli yatmaktan hafif kilo aldım ve bariz popo büyümesi olmuş... Şu anda 1,80 boy 80 kiloyum ... Doktoruma sordum body ye gidersem etkisi olurmu? Baştan ii olur dedi sonra mekik çekme dedi mekik çekerken bel altı sürekli temas olacağından kıl dönmesini tetiklermiş ayrıca Body yaparken külomda artış olabilir dedim ancak sonra bu kilolar kasada dönüşebileceğini izah etmeme rağmen kilo alacaksan kesinlikle önermiyorum dedi... Kilolu insanlarda Kıl dönmesi riski fazlaymış olmayanlarda bile çıkarmış ayrıca ameliyat olanlarda bile nüksettirebilirmiş (kiloya bak nelere kaadir )
    Ancak ne desede gitmek istiyorum... Sonuç olarak boyuma şuanki kilom bile normal ,100 kilo olsam tamam diyeceğimde ...
    Body ye gitsem ve ilk 3 aydan sonra supplement kullansam , iyide beslensem en fazla ne kadar kilo alırım sizce tetiklermi ... Neler önerirsiniz , ne yapyalıyım , yaşam üzerinde önemli rol oynayan sporu kafamdan silmek istemiyorum hele hele BODY i hiç!!!

Saygılar

2. Cobra--24

Cobra--24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    25 kere gözlemlenmiş ancak biri cevap yazmamış........

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    doktorun kilo almaktan kastı sanırım yağlanmak..
    body ile kas kütleni artırarak yağsız kilo alabilirsin..
    bunun yöntemleri için yani yağsız kas kazanmanın yöntemleri için forumu araman yeterli..

Cobra--24 bunu beğendi.
  4. Cobra--24

Cobra--24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    EVET dostum aynen , yani kilom 80 olarak sabit kalacak ancak hacmim sırf kas olacak ... Ancak mekik yapmadan nasıl mide kası yapacağım yada oradaki yağı kasa çevireceğim anlayamadım....

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    forumu incelemeni öneririm..
    kaslar yağa dönüşmez..önce yağları eriteceksin..
    dediğim gibi bunun için forumu incelemelisin..

Sayfayı Paylaş