Body ve Boy Uzatma ??

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sharq tarafından 16 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. sharq

sharq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar benim boyum 1.78 ve yaşım 18 boy uzatma tozu war onu kullanıyorum hergün süt içiyorum danone yiyorum ve 1 yıldır DÜZENSİZ body yapıyorum boyumun uzaması için neler yapabilirim yani en azından 1.80'i geçmek istiyorum neler yapabilirim ??

2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Hiçbir şey yapamazsın, kullandığın ürününde hiçbir etkisi olmayacaktır. Genetiğinde daha fazla uzamak varsa uzarsın, yoksada yapabilecek bir şey yok. Boy uzatma tozu diye bir şeyide ilk kez duydum :)

Son düzenleme: 16 Şubat 2012
  3. sharq

sharq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    uzamax var boy uzatmak için destek toz sütle karıştırılıyor falan reklam yapmamak için yazmamıştım genetiğe gelince ailede herkez uzun yani genetik var :D body yaptığım için ben biraz kısa kaldığımı düşünüyorum çünkü kemiklere baskı yapıyor ve uzaman kanallarını kapatıyor dediğim tozda boy uzatmıyor zaten uzaman kanallarını açıyor asılı kalma hareketi falan duymuştum uzamak için başka bilenler varmı diye konu açtım...

4. emregoksu_91

emregoksu_91 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Boy konusuna cok takılma.Senin yapmıs oldugun badi boyuna olumsuz bir katkı yapmaz hatta uzamasına bir miktarda olsa yardimci olur.Boy genetiktir ve uzamax kısalmax gibi tozlarla hiç bir sonuc elde edemessin.İstersen 100 kilonun altına gir eğer GENLERİNDE boyun 1.85 olarak kodlandiysa ne yaparsan yap bu boya elbet ulaşırsın. BARFİKS VE PULLOVER gibi hareketleri proğramından eksik etmemen dileğiyle.Hayatında başarılar dilerim.

5. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.610
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    Daha önce benzer bir konu açılmıştır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş