Body ve Çaresizlik desem daha doğru olur

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve krewman tarafından 24 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. krewman

krewman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikler Selamun Aleyküm,
    bodye başlayalı 2,5 hafta oldu.İnanın bana bende deli gibi bir hırs var bu konuda.Fakat bazı konular bu hırsıma engel olmaya çalışıyor.Bu foruma gelmeden önce çok bilgisizdim.Fakat şuan neyin ne oldğunu sayenizde öğrendim çok şükür.
    Canımın sıkıldığı noktaya gelirsek, spor salonundaki koç 2,5 haftalık birine yani bana protein tozu ve amino asid almamı söyledi.(ki ben forumda araştırdığımda en az 3 ay dan sonra alınmalıdır diyor.) herneyse bana protein tozu ve aminonun fiyatının toplamı 180 lira oldğunu söyledi.(prolab n large) markasıda buymuş.Tamam eyw hocam dedim para bulmaya çalışacağım.Forumda 1,5 haftadır gece gündür suplement araştırmalarına girdim whey proteinlerin 150lira oldğnu gördüm (kaliteli olanları ve sadece protein tozu amino dahil değil).Ailem de babam işsiz annem memur ve ben özel bir üniversitede yarı burslu okuyorum.Benim durumumun yerine bir kendinizi koysanız.Bir şeyi çok yapmak istiyorsunuz ve hevesiniz kursağınızda kalıyor??
    siz olsanız ne yapardınız?
    bunları yazdım yazdım çünkü biraz olsun beni rahatlattı.
    iyi günler ve iyi antrenmanlar

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Eylül 2011
  2. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Çok mu zayıfsın boyun ve kilon kaç?Aslında ne kadar zayıf olursan ol bence ilk aylardan hiç gereği yok doğal yollardan çok rahat ihtiyacını karşılayabilirsin.Ayrıca hocan daha ilk haftalardan markasını ve fiyatını bile belirterek almanı öneriyosa orda ticari çıkar vardır başka bi salonda sporuna devam etmeni tavsiye ederim.

krewman bunu beğendi.
  3. krewman

krewman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    80kg ve 1.87 boyundayım.Evet haklısın kardeşim büyük ihtimalle ticari bir olay söz konusu.İlk iki ay kendi yollarımla daha sonra universal gain fast almayı planlıyorum hem ucuz 75 lira oldğu için

4. oniks41

oniks41 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    bana kalırsa o salondan ayrıl.
    2.5 haftalık adama supplement öneren kişinin ticari kaygısı vardır diye düşünürüm ben ve boyun ve kilonda kötü değil.

5. zzz

zzz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle o salondan ayrıl , öyle adamlardan hayır gelmez onlar sadece paraya bakar.Durumun pek iyi değilse( gerçi bilmiyorum ) ailene yük olmadan bu sporu yapmaya çalış ne bileyim harclıklarından kesebilirsin sıgaraya ve içki içiyorsan azaltabılırısn böylecede bırakmanada yardımcı olur

6. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Ortada caresiz bir durum yok, supplement olayini bir kenara birak ancak et, süt ürünleri ve yumurta tuketimine dikkat et. Bunlari yeterince tuketirsen guzel bir gelisim gosterirsin.

krewman bunu beğendi.
  7. krewman

krewman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumlarınız için teşekkür ederim.Sigara içiyordum şuan önümde bir paket var ve bitince bırakıyorum böylece aylık 150 milyon kar'ım olacak.Bu parayı sigaraya değilde artık optimum whey %100 protein e harcayacağım ve daha sağlıklı olacağım inşallah.Tekrar teşekkürler

8. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Burada fakir fukara edebiyatı yapıyosun . bir başka konuda Iphone 4 satıyosun bu nasıl iştir ben anlamıyorum . Sigaraya , içkiye , kumara , kızlara yedirmeye para var ama bi protein tozu almaya gelince para yok , öldük , bittik , mahvolduk . Şimdi bu mesajın üstüne bi edebiyat daha bekliyorum senden ama daha acıklı olsun bu lütfen ...

9. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Zehire ayda 150 lirayi ayirabilen biri fakirlik edebiyati yapiyor. Hey Allahim yaaa..

10. krewman

krewman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sigara içiyordum 2 saattir bıraktım tamamen elimde ne varsa değerli satıyorum iphone doğum günü hediyesi olarak gelmişti yurtdışından akrabamdan yani anlıyacağın o kadar hırslıyım ki bu işte elimde ne var ne yok hayatımda ne var ne yok vazgeçmeye hazırım öle diyeyim sana.ne kadar harcamalarımı kısarsam para biriktirirsem o kadar mutlu olacağımı düşünüyorum saygılar

Sayfayı Paylaş