Body Shaper!!!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Exotica tarafından 26 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Exotica

Exotica Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    xXx
    Yer:
    xXx
    Arkadaşlar sizlere birşey sormak istedim. kullanan yada bu aleti gören varsa lütfen yorumlarını bnekliyorum

Alet: Body Shaper adında karın kaslarını izole etmek ve geliştirmek için tasarlanmış. eskiden TV den almıştık bayaaa oldu yani. bu aleti kullanan varsa bana yorum yazsın diyecektim.fotoğraf felan yok ama gerekirse çekip yüklerim.bunu tasarlayan bi bayan Janee peace gibi bi ismi vardı! body shaper antrenörü ve tasarımcısıymış.tabi alet çıkalı bayaa oldu.

Evet!! Profesyoneller :) yazın bakalım.. sizce bu alet ile karın kası geliştirmekmi daha iyidir.yoksa mekik,Jackknife Sit-Up, Decline Crunches VS.. türleri ilemi daha iyidir? düşündüm bir sakınca varmıdır bu alette.yani karın kas şeklini bozabilirmi??

2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    aletin nasıl bir şey olduğunu hatırlayamadım..
    ancak şöyle çok genel bir yorumda bulunabilirim:
    tv'den satılan ve mucizevi sonuçlar vereceğini iddia eden aletleri kullanan tek bir kişide bile mucizevi sonuçları bırakın, ufak gelişmeler dahi göremedim.. üstüne üstlük bu tür aletler yanlış kullanıldıklarında sakatlıklara ve kalıcı hasarlar bırakmaya müsait aletler.. çok dikkatli ve bilinçli olmak lazım..

bu forumda mide idmanları, hareketleri, antrenman sistemleri hakkında sayfalar dolusu konu yazılıp çizilmişse, ve bu "mucivezi" aletlerin esamesi bile okunmamışsa demek ki hakkını vererek doğal yollardan çalışmanın her zaman çok daha sağlıklı ve olumlu sonuçlar verdiği onaylandığı içindir.

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Hiç bir şeye yaramaz ve tamamen para tuzağı keşke ona vereceğiniz parayı ve zamanı bir salona verseniz

bonatschi bunu beğendi.
  4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

Ekli Dosyalar:

5. CENTAUR

CENTAUR Guest

Bu aletin başka bir adı daha vardı aklıma gelmiyor.. Bunda mekanizma sayesinde tekerleklerin sürtünmesi artıyor ve yük azalıyor, yeterli seviyede sporcular için bunun daha ilkel bir çeşidi var onda tekerlekler serbest bu yüzden adaleye çok pis vuruyor yalnız yapan kişi sağlam olması gerek, bahsettiğim aparatın yapımıda çok kolay siz bile yapabilirsiniz. Bu alet ise tamamlayıcı bir egzersiz olarak yapılabilir. Tek başına mucizeler yaratacağı vaatleri tamamen pazarlama tekniği yalnız değişiklik ve çeşitlendirme için düşünülebilir.

6. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    Bu aletle rbi işe yaramazda bunlar geneld eAmerikan menşeyli orda bu tip pazarlamlar çok.Orda hukuk bizden çok daha ileri seviyede en ufak bi 3 kağıda dava açılıyor bu ürünlerinde bi işe yaramadığı açık senelerce spor yapmış erkekle kadınları reklama çıkartıp aha biz bunu kullandık diye gözünün içine baka baka yalan söylüyorlar .Orda dava açan maçan yokmu bunlara acaba?

7. tLg

tLg Yeni Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tLg
    despo nun gonderdıgı resımdekı alet ıse sendekı pek bı ıse yarıyıcagını sanmıyorum bı aralar tv de cok reklamları donuyordu FleXoR a katılıyorum keske salona yazılsaydın hem o para bosuna gıtmezdı hemde sadece karın kaslarını calıstırmamıs olurdun

8. Exotica

Exotica Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    xXx
    Yer:
    xXx
    Flexor zannedersem aleti aklında yanlış tasarladın.Kesinlikle desponun gönderdiği gibi bir alet değil. :)) mekanizma büyük içine giriyosun. üstte iki tane kollar var. ayaklarını yukarı doğru uzatıyosun. ve kıvrılıyosun!! farklı bir alet. resim yok aama nasıl yüklerim bilmiyorum. aleti gözünüzn önünde canlandıracak olursanız tekrar yorum verebilirsiniz!!! tekrar cevaplarınızı bekliyorum!!!

9. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
  10. Exotica

Exotica Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    xXx
    Yer:
    xXx
    evet coder mükemmelsin! alet bu :) şimdi ne kalıyo? yorumlar!! teşekkürler :)

11. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    mükemmel bir alet herkese tavsiye ederim herkes alsın ve süper bir vücut yapsın :)

12. Exotica

Exotica Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    xXx
    Yer:
    xXx
    Flexor ilk başta neden öyle dedin yaa korkuttun beni :( şimdi gerçekten karın kasılarını izole etmek ve hacim kazandırmak için. standart yaptıgımız crunch, mekik vs. türlerimi iyi diyorsun??? yoksa bu bahettiğimiz kıvrılma aletimi?

13. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Eğer bu aletlerin faydası olsaydı salonuma en az 5 adet koyar pirim yapardım

yada salonlara koyarlardı

gereksiz bir alet hareketi yapamayacak kadar sorunlu bir vucut için bir nevi protez basit bir fiziksel kıvrılmayı dahada basit hale getirerek doğal kasılma olayını minumuma düşüren bir alet yani ben gereksiz görüyorum..

diez bunu beğendi.
  14. Exotica

Exotica Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    xXx
    Yer:
    xXx
    hmmm! valla ilk etapta çok güzel herkes alsın süper vücut yapsın diyince.bende sandım bizim alet iyi :) ama bilemeyiz tabi.katalogta çok güzel şeyler diyo. ben düşündüm kasları mermer gibi, yani baklava yoğunlugunda çıkarır diye düşünüyordum.belkide öyledir! ama yinede,bunun için nasıl bir egzersiz tipi izlemem gerektiiğinden emin değilim!! ??? Flexor sende gereksiz diyince bütün umutlarım yıkıldı :)

15. tLg

tLg Yeni Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tLg
    aletı gorunce aklıma geldı bızım burada bı komsu almıstı evıne bır sure sonra bozuldu ve bı faydasını gordunmu dedım hayır dedı o reklamlardakı karın kasları max. kişilere bakmayın onlar o aletlerde o kasları yapmıyorlar :)

16. Exotica

Exotica Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    xXx
    Yer:
    xXx
    hmmm pekala! ozaman iyi bir karın kası için en verimli hareket ve güzel izole eden hareketler hangisidir?? crunch mekik gibi ama fazla kalkmıyosun! sizce en iyi egzersizler hangisi??

17. djburakgs

djburakgs Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Üsküdar
    bu aletten bende var.abim almıştı. ot gibi alet.hiç bir işe yaramıyor.
    tamamen para tuzağı.araştrmadan televizyonlardan gördüğnz ürünleri satın almayınız.

18. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    arkadaşlar yatarak ve yorulmadan kas yapmak yada yattığı yerden yağ yakmak (vibro shaper) isteyen tembellerin paraları ile geçiniyor bu şirketler..

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Şubat 2008
    KT ve FleXoR bunu beğendi.
  19. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    bu tür ürünlerin satıldığı reklamlara dikkat edin.mankenelrin hepsi iyi kötü vücut çalışmış insanlar.bu tür ıvır zıvırlarla ancak ter atarsınız bir de para.çıkın 3 km koşun daha faydalı olur

20. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    herşeyi özetlemişsin

bu firmaları zengin etmemeli