Body salonuna yazıldım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve lanqer tarafından 30 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. lanqer

lanqer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben ilk defa body yazıldım aylık 100tl yarın akşam gitcem 9.30 başlıyor 12:30 kadar bana besin falan yazarlarmı 17 yaşındayım aminoasit falan yağ falan ölçeklermiş iki tane havlu istediler biri döşemeler biri ter için döşemeler dedikleri spor aletlerinin koltukları falanmı havluyu küçük istedi uzanıp yattımız yerlerde baş kısmınamı sercez tam olarak kuralları anlatsanız yeter

2. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Havluyu aletlerle çalışırken kullanıyorsun.Ağırlık sehbasına gibi.Çoğu salon beslenme programı yazmaz.Sadece tavsiyelerde bulunur ve neleri hayatından çıkarman gerektiğini söyler.

3. lanqer

lanqer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biraz örnek verirmisin hangi besinleri yemeliyim hangilerini bırakmalıyım http://www.polatliticaretrehberi.com/firmalar/415/logo/gg.jpg salonun resmi orda oturanlar havluya oturuyorlar yaş 17 boy 163 kilo 55 nasıl bir zamanda gözlü görülür etki olur yakın zamanda çok agır antipsikotik ilaçlar kullan yeşil reçete ile satılan zararı olurmu

4. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
  5. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Merhaba hocam body başlayarak kendine iyilik etmiş olursun havlu plaj havlusu olabilir spor hayatında başarılar dilerim

6. yunny

yunny Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İlk 2 ay ekstra birşey kullanmanı tavsiye etmem. Daha sonra protein takviyesi yapabilirsin. Hayırlı olsun

7. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Gençsin, düzenli beslenmeyle hiçbir ek gıda almana gerek yok. Sadece beslenme bölümündeki başlıkları dikkatle oku ve kaliteli beslen. Daha başlar başlamaz supplement, amino satmaya çalışan adamlardan uzak dur.

Sayfayı Paylaş