Body Salonuna Bak Millet Nerelerde Antreman Yapıyor.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Private tarafından 7 Mart 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. yalo

yalo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    helal olsun ,Allah yardımcıları olsun ...

2. schwarzy

schwarzy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Student, Recepsionist
    Yer:
    Istanbul
    Evet gerçek sporcular bu gibi salonlardan çıkar. 3. resimdeki üstteki hatun resmine bakarsanız bu salonda motive olmanın ve kendini kilolara bırakmanın hiç te zor olmadığını anlarsınız bence...

3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Schwarzy ne göz varmış sende nasıl gördün duvardaki kadını ilk defa gözüme çarptı benimde

4. v.n

v.n Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Insaat Muhendisi
    Yer:
    Moskova
    4. resimde yerde media markt kataloğu var :)

günümüze kadar saklanabilmesi ise çok güzel...gerçi artık adım başı lüks spor salonları var Rusya´da.

5. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Kübalı vücutçular da kısıtlı imkanlarla çalışıyormuş.Bir yazı okumuştum bununla ilgili uzun zaman önce.Castro bıraktı gerçi.Şu an ne durumdalar bilmiyorum. :D

6. bily7091

bily7091 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    valla hijyen ve konfor açısından iç açıcı görünmese de en azından dumbell takımı bizim salondakierden çok daha ergonomik ve opsiyonel görünüyor.:))
    (bizim salondaki dumbell seti 2 adet 1kg , 2 adet 2.5 kg, 2 adet 5 kg , 2 adet 10 kg ve 2 adet 20 kg lik dumbellardan ibaret; onlar da paslanmış demir ve plakaları oynuyor, düştü düşecek:)
    millet korkudan pullower, dumbell fly gibi hareketleri yapmıyor kafa göz yarılmasın diye:))

7. theblue

theblue Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ben gultepe de oturuyom Star Gym nasıl bıyer oraya gıtmeyı dusunuym calısma seklı nasıl yardımcı olusan sevınırım teskkur ederım. . .

8. aidoka

aidoka Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    tetanos falan olur adam orada vücut geliştireyim derken :)

9. enwer-34

enwer-34 Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    havaalaninda isci
    Yer:
    İstanbul
    yok danimarkadan :)

10. enwer-34

enwer-34 Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    havaalaninda isci
    Yer:
    İstanbul
    bence bu gibi salonda calisan adamda para olmadigi icin pek iyi bir sey elde edemez güc ve hirs haric

11. cemddd

cemddd Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Bence hic kimse bu tip saglıksız salonlarda calısmamalı. Unutulmamalı ki bb bir spor ve saglıklı mekanlarda ehil sekilde yapılmalı. Bu tip salonlardan cıkanlar gosterisli salonlardan cıkanlardan daha gelismis ve daha hırslı olur tezine hic katılmıyorum. Eger oyle olsaydı bugun tum dunyada en ust teknolojiyle uretilen ve degeri milyar dolarları bulan dev bir bb makineleri ve supplement sektoru olusmazdı.

12. cagkanyuksel

cagkanyuksel Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Graphic Designer
    Yer:
    İstanbul
    Önemli olan araç deil amaçtır bnce bu salonda çalışanlara helal olsunn gercekten.

13. enwer-34

enwer-34 Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    havaalaninda isci
    Yer:
    İstanbul
    bencede helal olsunda baska bir secenekleri olsa bence yanindan bile gecmeler

14. One-Way

One-Way Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Cidden tebrik edilesi bir azim (hernekadar sağlık şartları uygun olmasada) ancak benim takıldıgım kare sondan 3. oldu :) yere seilmiş bir medimart katologu. mediamart o kadar eskimi ya derken ilk defa 1979 da açıldıgını ögrenmiş bulundum.

15. blackk*

blackk* Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    birisinin evinin bahçesi garajı falandır bu kim para verir oraya. peeeh

16. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    ne azmi ya:D bunlarla antrenman yapan adam tatanoz kangren olur cidden. bence antrenmanların çok rahat dört dörtlük ortamlarlarda yapılması da iyi degil. :D

17. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    benim gittiğim salon işte böle içler acısı halde,tam olarak bir dram yaşıyorum.uğur dündar yardımıma koşmalı.bazen benchpress e takacak ağırlık bulamayıp kardeşimi üstüne oturtuyorum

Azi bunu beğendi.
  18. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Söyleyecek söz bulamıyorum böylesi bir yerde çalışmak gerçekten bu spora aşık olmayı gerektirir. onu anladım ama resimlerden birtanesinde yerlerde media markt ın broşürleri var demek ki çok eski resimler değil zaten görüntünün netliğine bakılırsa fotograf makinasınında yeni teknolojinin ürünü olduğu ortada durum böyleyken neden hala doğru düzgün bir boya badana felan yapıp daha temiz bir hale getirmiyorlar onu anlamadım ben yani böyle çalışınca daha mı iyi motive oluyorlar ilginç doğrusu birde bu salon diyemeyeceğim doğrusu yerde çalışan sporcuları görseydik keşke bakalım nasıl olmuşlar. pek yasak döneminden kalma gibi gelmedi bana doğrusu.

Son düzenleme: 3 Ocak 2011
  19. msxx

msxx Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    samimi söylüyorum tam aradığım salon hırs ile birleşince o modern salonları geçer alet eksikliği var doğrudur ama coleman ve cutlern dediği gibi aynı zamanda arnoldda demişti barbell ve dumbell varsa gerisine gerek yoktur.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:59 ----------

bizim salon gayet modern karın aleti ve hack squat yok ama vücut çalıştıran bir insan hangi kasının hangi hareketlerle çalışacğını bilir yani zor bişey değil bizim salon sağlıklı yaşam merkezi olarak geçiyor halince hayvanda diyorlar öküzde diyorlar gerizekalıda diyorlar koşu bandı kayak kros varken neden bu saçma şeylerle uğraşıyosun diyen bile oldu bunlarda bende motive eksikliği yapıyor yeri geliyor hiçbir pump ilacının yaptığı etkiyi tutmuyor çok fazla motive oluyorum enerji doluyorum aşaladıkları için bi müddet sonra daha hırslı oluyorum bağırarak inadına çalışıyorum ne kadar gülselerde günden güne hırsım artıyor ondan dolayı böyle salonlarda bayanların çalışması imkansız zaten çıplakta çalışırım tshirt çıkarmak hatta kısa kollu giymek bile yasak bizim salonda ben inadına atletimle geliyorum hemde bu salonda dayanışma olur bir tane bana yardım edicek bir hoca bile yok hep internetten gördüklerimle aldığım dergilerle çıakrıyorum programımı.

20. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    valla arkadaslar salonda oyle 10 numara hatunların olması bilemiyorum motivasyonunuzu nasıl etkiler ama benimkini pek iyi yonde etkilemez :)

yani kimi insan vardır direk karı kız muhabbetine antremanı yalan eder kimi vardır gaza gelir basar , ben antramanı yalan ederim acıkcası yazık olur o antremana :) hos daha salona donemedim

Sayfayı Paylaş