Body Salonuna Bak Millet Nerelerde Antreman Yapıyor.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Private tarafından 7 Mart 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Private

Private Üye

Beğenileri:
    167
    Ödül Puanları:
    0
  2. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    bune ya ortacağdan kalmıs bile demek zor

3. tamiyatr

tamiyatr Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    super

Bunu yapanı ayakta alkışlıyorum ve utancımdan yerin dibindeyim :shock: :shock: :shock: helal olsun biz son model aletlerin olduğu solanda başlayamıyoruz utan deniz utan

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.063
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Helal Olsun!

Türkiyedenmi ?

5. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    0
    sanmam. ağırlıkların üzerince cccp yazıo. sovyetler birliğinden olmalı fotolar.

Azi bunu beğendi.
  6. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    536
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    bu salonda çalışacak azmi gösterebilen kişi ya şampiyon yada tetanos olur bence.

jemholie, Zerk, SlipKnoT16 ve diğer 8 kişi bunu beğendi.
  7. brooklyn35

brooklyn35 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    helal olsun adamalara demekkı azım varmıs boyle bır yerde calısıyorlar ne demısler hırslı fare dosemeyı deler :)

Zerk ve tunahan480 bunu beğendi.
  8. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Sovyet Rusyası gibi duruyor. Sovyet Rusyasında bodybuilding yasakmış. Bu da herhalde, o dönemde insanların, ekipman eksikliğine rağmen çalıştığı gizli yerlerden biri, Mr. Olimpia yarışmacısı Alexander Federov'un babasının çalıştığı yer gibi.

Zerk ve Azi bunu beğendi.
  9. Astor

Astor Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam da iki kuru yağlı boya alıp yada antipasla falan şu demirleri duvarları boyasalar nolurdu yani?

10. tito ortiz

tito ortiz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    daha güzel ve daha hijyenik olurdu ;)

11. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Karasan'ın bir deyişi vardı tam olarak böle deildi düzelir görünce zaten.İşte bu geröek hardcore.kan,ter, gözyaşı...... :D Değilmi Karasan?

Azi bunu beğendi.
  12. Konz

Konz Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    sscb de bb neden yasaktıki?
    yasak olsa bence cccp yazmazdı üstünde. hem kaçak iş yapıp hem üstüne yazı basmakla uğraşmazlardı bence.

13. Astor

Astor Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    sscb de yasak olması bence olasılık dışı
    sscb her türlü spora çok büyük destek vermiştir zamanında.Her dalda başa güreşirlermiş yani

14. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    evet arkadaslar keske onlar daha iyi sartlara sahip olsalardı... keske bu sporu herkes iyi kosullarda yapsalardı......simdi bady insanla kişinin kendisiyle alakalıdır...bakın benim gittigim salonda calf makinası yok ama ben düsündüm nası yaparım diye sonunda buldum...legg press makinasının altına bi step sehbası koydum cok güzel calf oluyor.diyecegim insan sadece bady yapmak istesin ....bırak badyi hayatta insan yeterki bişeyi yapmak istesin.....bence bu salon da calısanlar cok daha mutludur
    neden mi.....cünkü biz salonu hazır buluyoruz ..ama bu adamlar belliki kacak köcek yollardan zor zahmet yapmıslar yani yapmak için bi çaba sarf etmişler...ve güzelde olmnus..onlar o salona bi agırlık getirdiklerinde kim bilir NASI sevinmişlerdir....umarım anlatabiliyordurum....LÜTFEN THİŞÖRT HAKKINDA YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ.GEREKLİ BASLIGA

Setenay bunu beğendi.
  15. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    536
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    sscb de yasak olması ağırlık ve barların yasak olması anlamına gelmiyor.vücut geliştirme sporu yasaktı,yoksa diğer branşlara tam aksine çok fazla önem veriyorlardı,soğuk savaş döneminde.sonuçte ağırlık kaldırmakta tüm spor branşlarında yardımcı ve destekleyici olması yönünden kullanılıyordu..kaldıki ağırlık ve barlarla yapılan tek spor vücut geliştirmede değil.

Zerk, Azi ve 307KD bunu beğendi.
  16. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    SSCB'de BB kesinlikle yasaktı, bunu güvenilir bir kaynakta okumuştum ama şimdi o kaynağı bulamıyorum :(.
    Sebebi ise narsizmi körüklemesi imiş.
    Zaten düz mantıkla bakınca da koca ülkeden o kadar sporcu çıkar da bir tane mi bodyci çıkmaz? Hani bodyci çıkmaz da başka sporcu da çıkmaz o zaman anlaşılır bu ülke sporda geri deriz (Çin, Hindistan vs.) ama Rusya o kadar madalyalı sporcu yetiştirmiş ve hiç bodyci yetiştiremediyse, bu konuda ABD ile kıyasıya yarışmadıysa, bunun sebebi bodynin yasak olmasıydı.
    Benim tanıdığım bir tek Fedorov var, o da çok meşhur değil ve zaten Sovyet döneminde çocuktu.

17. Atlas

Atlas Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Blitz haklı arkadaşlar, sadece SSCBde değil Çinde bile yasaktı (son durum nedir bilmiyorum). Bodybuilding batılı bir fikir ve spor olarak görüldüğü için komünist ülkeler yasaklamıştı bu sporu. Ağırlıklarda CCCP yazıyor ama bir düşünün diğer sporlara desteğin dışında olimpik halterde de bu ağırlıklar kullanılmıyor mu?

18. xxdiablo

xxdiablo Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    şimdi şu zamanda sporyapmayı kendisine zor olarak görenler şu resimlere bir baksınlar ve insanın istedikten sonra neler yapabileceğini görsünler yani gizli bir yer burası belli ve imkanların az olduğuda ama her şeye rağmen body aşkı hiç bir engel tanımıyor ;)

19. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.074
    Ödül Puanları:
    0
    Selam Mıllet,

Valla bu sartlarda calısıp bır de sonuc elde edene sapka cıkartmak lazım.

Ben cok saglam bodycılerle dolu da olsa, en mukemmel sampıyon hocaların bılgılerıne basvuracagımı da bılsem
    dokulen , eskı alet ve makınaları olan , dusu akmayan en onemlısıde sadece erkeklere hıtap edıp amele muhabbetı ıle
    dolu bır yerde calısamıyorum.

Bu konuda en basarılı buldugum salon modada tulug topa nın salonu majestıktır.
    Adam cok akıllı bır ısletmecı ve kızların step saatlerındekı yuksek volumlu muzık, ve formda kızlar bı tarafta calısırken
    aynı alanda body yapmak ınsanı ınanılmaz motıve edıyor.

Saygılar

20. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Masteer
    5 MArt'ta bahsettigin salonda, bahsettigin sartlarda antreman yaptık blitz ve Karasan ile, ama en yüksek dumble agırrlıgıının sadece 28 kilo olması buyuk dezavanjdı..
    Bu arada sadece Rusya ve çinde deil, tüm kominist düzeni benimseyen ülkelerde vücut geliştrime yasaklanmıştır. Bunun sebebi de cok acıktır.. Body building yapan insan, digerlerine gore her acıdan ayrıcalıklı olacaktır... gerek görüntü gerek güc, gerek performans acısından normal insanlara kıyasla daha üstün olacaklar.. Sosyalist rejiminde muhalif oldugu bi durum oldugu icin bu sporu engelleme yolunu secmislerdir.. Ancak yasak olan herseyin cazip oldugu gibi ( arz&talep) bir cok kisi, sekilde gözüken gibi salonlardaa gizli gizli calısmıslardır..

Ben body hayatımın ilk yarısında (6 ay) Star Gym - Gültepe'de calıstım.. koca salonda 1 veya 2 bayan calısıodu.. tamamen amatör ama temiz bi salondu.. son 4 aydır hillside da calısıorum.. benim gibi calısan sadece 1-2 kisi war.. ve calısan bayanlar cekicilik anlamında en üst klasta.. ama tercih anlamında sorarsanız ; forza star gym derim...

Sayfayı Paylaş