Body + rüzgar sörfü

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve astigmat tarafından 1 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. astigmat

astigmat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bodye başlamayı düşünüyorum ama aynı zamanda rüzgar sörfünede gitmek istiyorum 1 ay boyunca body+rüzgar sörfü beni çok yorarmı vücudum fazla sağlam değil şuanlık kas açısından hep body yapıp hemde her kası çalıştıran ve eğlendiren rüzgar sörfünü yapsam çok yorulurum sanırım? yada 1 ay boyunca sadece rüzgar sörfüne gitsem 1 ay sonrada body e başlasam daha mı yararlı olur yorumlar için teşekkür ederim

2. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Body yi herzaman yaparsın rüzgar sörfü yap değişiklil olsun.

3. letsgoheat96

letsgoheat96 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    yaptığın sporla fitnessi bir arada yürütebilirsin tüm dünyada da böyle oluyor zaten ronaldonun kasları futbol idmanıyla şut çeke çeke olmuyor veya lebronun kasları basket ata ata büyümüyor

4. coke

coke Yeni Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir
    eveet einstein lebronun yaptığın sporla fitnessi bir arada yürütebilirsin diyor ama arkadaş basketbol antrenmanları veya futbol antrenmanlarıyla rüzgar sörfünü bir tutmuş aferin abisi.

dostum beraber yürüteceksen arada gün bırak.bende yaparım rüzgar sörfü.vücut çalıştığının ertesi günü gidip yapma 2 gün sonra git sörf yap.çok yorar,verim alamazsın sörften gücün çabuk tükenir+kaslarına dinlenme süresi hiç tanımamış olursun.beraber yapılabilir ama arada gün bırakman şartıyla pzt.yaptıysan çarşamba sörf yap mesela gibi.

5. letsgoheat96

letsgoheat96 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    @coke üslubuna dikkat et öncelikle daracık mantığınla yorumlamışsın yazdığım yorumu, farkındamısın bilmem sende benimle aynı şeyi önermişsin ben sörf tahtasının üstünde ağırlık kaldır demedim zaten

Sayfayı Paylaş