Body Programım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ruhumrap55 tarafından 18 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ruhumrap55

ruhumrap55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben 1997 doğumluyum 1-2 yıldır amatör olarak vücut geliştirme ile ilgileniyorum 1 ay falan uzak kaldım. eve alacağım aletlerle tekrar başlayacağım. ufak bi program hazırladım programla ilgili yorum yaparsanız ''şöyle olmalı'' veya '' şunu yanlış yapıyorsun'' gibi yorumlar yaparsanız çok iyi olur. ayrıca beslenme konusunda tavsiyelerinizi bekliyorum.

Pazartesi=Şınav ,mekik kardiyo çalışmaları
    Salı=Göğüs ,boy uzatma boks çalışmaları
    çarşamba= Şınav ,mekik kardiyo çalışmaları
    Perşembe=Göğüs ,boy uzatma boks çalışmaları
    cuma=Şınav ,mekik kardiyo çalışmaları
    cumartesi =Göğüs ,boy uzatma boks çalışmaları
    pazar=Şınav ,mekik kardiyo çalışmaları

2. LoveİsBBal

LoveİsBBal Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    1-2 yıl çalışıyorum dediğine göre beslenme programın antreman programın yerine oturmuş olması gereken bir gerçek . Boy uzatma çalışmalarıyla neyi kastettiğini anlayamadım da vücudunu her gün esnetmeye çalışırsan omurgada ağrı , ileri seviyelerde bozukluk meydana gelebilir . Uzamak istiyosan kesinlikle yüzme , voleybol sporlarıyla ilgilen özellikle bu ikisini önerebilirim diğer branşlardan daha fazla yarar sağlarlar . Forumda kilo boy yaş belirtirsen daha rahat destek alabilirsin . Şınav mekik vs. çalışmaları demişsin de vücut ağırlığıyla çalışılan hareketler çok çeşitlilik gösterebilir ve bana göre belirli bir kas kütlesi kazanmadan yapılan home/street workout enerjini gereksiz yere harcamana neden olur . Temel ağırlık çalışmaları sonrası kas kütlesini artırabilirsin . İleri seviyelerde göğüs omuz sırt gibi büyük kaslarını bar da çeşitli hareketlerle vücut ağırlığıyla çalışmak daha etkili olacaktır

Sayfayı Paylaş