Body programı hakkında öneri

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Cinsanity44 tarafından 12 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Cinsanity44

Cinsanity44 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar :) Bodye tekrar başlayacağım bundan önce 4 ay yaptım fakat çokda geliştiğini söyleyemem bundan 2 hafta önce burun ameliyatı geçirdim bıraktım ondan öncede okul falan 3 aydır falan yapmıyorum kilo almaya çalışıyorum şuan 176 boyundayım 68 kiloyum.Sitedeki yeni başlayanlar için olan programı yapıcağım fakat 10 yaşından beri basket oynuyorum yani bacak çalışmayı düşünmüyorum bacak antremanı yerine göğüs koymak istiyorum göğüslerim geride gibi şuan ve kilo aldığım için bel bölümünde yağlanma var yani bacak yerine göğüs ve bel çevresini çalıştırıcağım göğüs olarak ilk göğüs günü sitedekini yapıcağım diğer göğüs günü içinde uzun barla çalışıcağım fakat bunun boyuma etkisi olur mu bilmiyorum sizce böyle yapsam bi sıkıntı olur mu tekrar başlayacağım için ilk aylar yapmasam mı diye düşünüyorum ama yapsam dahada geliş gibime geliyor 3-4 ay sonrada protein kullanmaya başlayacağım sizce olur mu ?

Sayfayı Paylaş