BODY GELİŞİM ZORLUUĞU

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve msntribi tarafından 12 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Sizce 4 aylık periyotta vücut nasıl görünüyor

Anketin kapanma tarihi 19 Ocak 2014.
  1. iyi

8,3%
  2. kötü

58,3%
  3. idare eder

33,3%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. msntribi

msntribi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    forklift operatörü
    Yer:
    bahçelievler
    Selam ben 4 aydır evdde kendi imkanlarımla spor yapıyorum 2 dumble ve 1 halter var şınav mekik bench press'shoulder spress barble curls vs hareketler çalışıyorum 2 gün aralıkta ve 1 saat sürüyor / 2 günde 1 kez spordan 15 dk önce 2 ölçü kaşığı xplode muscle grow multipower profes. protein tozu kullanıyorum çok fazla bir gelişim olmadı sadece 3 kilo alabildim ve protein zotu bende göbek yaptı biri el atsın ne olur antrenmanmı yalnış yapıyorum beslenmemmi yalnış yoksa suplement mi eksik yada yalnış 64 kiloyum 1.72 boyum var lütfen yardım edin

Ekli Dosyalar:

2. seyhane

seyhane Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    hocam salona git. mesela sen evde 8 ayda elde edeceğin gelişmeyi salonad 3 ayda elde ediyorsun. gerçekten çok farkediyor.

3. msntribi

msntribi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    forklift operatörü
    Yer:
    bahçelievler
    Evet bu şekilde çok kassam bile rolantiyi yakalayamadım gitmekte fayda var haklısın teşekkür ederim

4. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    kardesim hic yapmayana gore artidasin sikma canini vucudun bicimli duruyor 3 kilo da fena degil kas olarak aldiysan bunu saglik fit olmak icin yapiyorsan devam et ama hedeflerin buyukse salona gitmeni tavsiye ederim .
    Ayrica beslenme bu isin bence buyuk kismi ben 6 kilo aldim 3 ayda bence beslenmene dikkat edersen sekeri azalt beyaz ekmek basit karbonhidrat azaltirsan protein agirlikli beslenirsen kesinlikle fayda eder iyi sporlar kendinle yaris bence millet 3 ayda su vucudu yapmis onemli degil bana gore bunlar benim
    Gorusum iyi aksamlar

5. msntribi

msntribi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    forklift operatörü
    Yer:
    bahçelievler
    allah razı olsun dediğin gibi beslenme önemli ben sigaray bile bıraktım yemeğe yüklenmek için 2 aydır içmiyorum ama yemekte mideyi çok dolduruyorum ekmekte yiyorum bakalım dikkat etmem lazm besine dediğin gibi ekmeği falan azaltalım birde öyle deneyelim :)

6. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    protein tozu alıyorsan bunu antremandan 30 dk önce 1e yakın antreman sonrası bir ölçek alman (whey) şimdilik işini görür ilerleyen zamanlarda daha prof yapmaya karar verirsen kazeinde gece yatmadan alman gerekir sonrası için işler daha karışık :)
    sen 2 ölçek alıyorsan bir seferde alman sıkıntı yapıyor olabilir
    birde bu iş öyle kolay değil insanlar yıllarını veriyor
    erken zamanda şekil istiyorsan disiplin şart
    iyi uyku
    iyi beslenme
    doğru spor
    aşırı olmayan sex hayatı
    vs vs hepsine disiplinli şekilde uyman lazım

7. msntribi

msntribi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    forklift operatörü
    Yer:
    bahçelievler
    Çok teşekkür ederim mümkün olduğu kadar disiplin yaza doğru tavsiyeleriniz ile yeni resimlerimi yüklerim :)

8. msntribi

msntribi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    forklift operatörü
    Yer:
    bahçelievler
    Hocam bu arada bi konuyu atlamışım ben xplode kullanıyorum yukarıda verdim tam markasını prospektüsünde 3 ölçü kaşığı 200 ml su ile tüketiniz deniliyor o yüzden öyle kullanıyorum sadece 2 dumble ve halter ile 2 günde 1 saat çalışıyorum bana önerebileceğiniz bir program bir besin takviyesi varsa çok sevinicem ona göre daha bilinçli hareket etmiş olurum

Sayfayı Paylaş