Body for life gerçek mi? (ve bir kaç soru)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve srhn tarafından 1 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. srhn

srhn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu forumda biri "body for life" isimli 224 sayfalık bir yazı paylaşmış. 12 haftada inanılmaz bi değişim olacağını idda ediyor yazıda. şu şekilde:[​IMG]
    181 boyum var 64 kiloyum. 80 kilo olmak ve irileşmek istiorum. yani

Benim vücudum aynı soldaki ve olmak istediğim vücut da aynı sağdaki. 2.5 ay kendi başıma spor yaptım ve 1.5aydır da 25yıldır bu işin içinde olan bir hoca ile çalışmaya başladım. fakat bana verdiği program az kilo çok tekrardan oluşuyor. ben kassızım yapılanmak istiyorum, fakat o olmayan kaslarımı şekillendirmeye çalışıyor. garip geldi bana. 1 hafta sonra spor salonunu bırakıcam ve başka yere yazılıcam. şimdi bu noktada sorularım şunlar:
    aşağıdaki resimde "body for life"da verilen program var. programa göre
    1. gün üst vücut
    2.gün 20dk aerobic
    3.gün alt vücut
    4.gün 20dk aerobic
    5.gün üst vücut
    6.gün 20dk aerobic
    7.gün dinlenme

http://www.ressim.net/show.php/556845_adsiz.jpg.html

1) bill phillips'in idda ettiği gibi 12 haftada yukarıdaki değişim yaşanabilir mi? (bence o en az 1 yıllık)
    2)dediğim gibi amacım irileşmek. o yüzden çok kilo az tekrar yapsam daha mantıklı değil mi?

**bu arada forumu yeteri kadar araştırdım. 15 sayfalık konuları bile üşenmeden tek tek okudum. o yüzden lütfen araştır demeyin. (konular havada kalmış)

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Steroid kürü yapmış arkadaşların fotoğraflarına baktığımda bile 12 haftada bu kadar ölçü alabilenine şahit olmadım açıkçası...

3. srhn

srhn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    florida'da bu programı uygulayan bir türk buldum. 3 ayda gerçekten inanılmaz bir değişim olduğunu söyledi. bu kadar abartılı bir değişim değil ama gördüğüm kadarıyla gerçekten iyi bir vücut yapmış 3 ayda. ben toplam 8 ay harcadım bu spor için. ama o kadar bilinçsiz yaptım ki en ufak ilerleme olmadı. yaza kadar güzel bir vücut yapmak için uğraşıyorum. 4 ay kaldı ve artık zamanı boşa harcamak istemiyorum. verdiğim linkteki programı uygulasam güzel bir gelişim gösterir miyim acaba

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Bu tarzda mucize programların olduğuna inanmıyorum. Fotoğraflara baktığımızda biraz sporculuk geçmişimizle 12 haftada bu gelişimi yakalamasının imkansız olduğunu zaten anlayabiliriz.

5. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Linke tikladim, programin maalesef pek bir ozelligi yok. Ters piramit sistemi ile gogusu sadece 4 set calistirarak 3 ayda boyle bir gelisim saglamak icin genetik bir mucize olmak, ayrica supplement ve streoid cennetinde yasiyor olmak lazim ki boyle bir durumda bile benim tahminim en az 12 ay olurdu.

6. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    "bigger stronger faster" adlı filmde bu tarz resimleri nasıl çektiklerini ve arka planda nelerin döndüğünü anlatıyorlar. Anlatanda bu tarz resimler veren modeller. Öncelikle bu filmi izlemenizi ve reklamlara ona göre yaklaşmanızı dilerim

Sayfayı Paylaş